PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

č.u.

datum

čas

domácí - hosté

výsledek

 

1. kolo
1 26.08.07 11:00 TJ Stará Ves n/Ondř. - 1. NH BRNO 19 : 14 (8 : 5)
2 26.08.07 10:30 SK Studénka - Sokol Krčín 18 : 19 (6 : 9)
3 26.08.07 15:00 Sokol Svinov - SK ®eravice 15 : 13 (6 : 7)
4 26.08.07 11:00 TJ Avia Čakovice - Sokol Stupno 19 : 15 (10 : 5)
5 26.08.07 10:30 TJ DIOSS Nýřany - TJ Stará Hu» 24 : 19 (13 : 14)
6 26.08.07 10:30 TJ Příchovice - TJ Plzeň Újezd A 18 : 16 (9 : 11)

 

2. kolo
7 2.09.07 14:00 1. NH BRNO - Sokol Krčín 15 : 12 (7 : 5)
8 2.09.07 10:30 SK Studénka - Sokol Svinov 17 : 17 (10 : 8)
9 2.09.07 10:30 SK ®eravice - TJ Stará Ves n/Ondř. 13 : 14 (5 : 8)
10 2.09.07 15:00 TJ Stará Hu» - TJ Avia Čakovice 23 : 25 (12 : 11)
11 2.09.07 11:00 TJ Plzeň Újezd A - TJ DIOSS Nýřany 13 : 22 (7 : 12)
12 2.09.07 10:30 Sokol Stupno - TJ Příchovice 26 : 20 (14 : 11)

 

3. kolo
13 8.09.07 16:00 1. NH BRNO - TJ Avia Čakovice 22 : 14 (14 : 9)
14 8.09.07 16:00 Sokol Krčín - TJ Stará Hu» 20 : 13 (7 : 7)
15 8.09.07 16:00 Sokol Svinov - TJ Plzeň Újezd A 8 : 10 (5 : 4)
16 8.09.07 16:00 TJ Stará Ves n/Ondř. - Sokol Stupno 18 : 8 (10 : 3)
17 8.09.07 15:00 TJ DIOSS Nýřany - SK Studénka 13 : 13 (7 : 6)
18 8.09.07 16:00 TJ Příchovice - SK ®eravice 19 : 13 (9 : 7)

 

4. kolo
19 9.09.07 10:30 1. NH BRNO - TJ Stará Hu» 19 : 18 (10 : 10)
20 9.09.07 11:00 Sokol Krčín - TJ Avia Čakovice 18 : 9 (10 : 4)
21 9.09.07 10:30 Sokol Svinov - Sokol Stupno 22 : 13 (8 : 8)
22 9.09.07 11:00 TJ Stará Ves n/Ondř. - TJ Plzeň Újezd A 15 : 18 (8 : 9)
23 9.09.07  10:45 TJ Příchovice - SK Studénka 23 : 21 (13 : 11)
24 9.09.07 10:30 TJ DIOSS Nýřany - SK ®eravice 20 : 18 (11 : 10)

 

5. kolo
25 15.09.07 16:00 SK ®eravice - 1. NH BRNO 17 : 11 (8 : 4)
26 15.09.07 16:00 Sokol Svinov - Sokol Krčín 19 : 19 (11 : 7)
27 15.09.07 16:00 SK Studénka - TJ Stará Ves n/Ondř. 19 : 23 (9 : 12)
28 15.09.07 10:30 TJ Avia Čakovice - TJ Příchovice 18 : 16 (8 : 9)
29 15.09.07 15:00 TJ Stará Hu» - TJ Plzeň Újezd A 20 : 26 (11 : 15)
30 15.09.07 15:30 Sokol Stupno - TJ DIOSS Nýřany 20 : 20 (11 : 11)

 

6. kolo
31 23.09.07 14:00 1. NH BRNO - SK Studénka 20 : 12 (12 : 8)
32 23.09.07 11:00 Sokol Krčín - SK ®eravice 19 : 15 (11 : 8)
33 23.09.07 11:00  TJ Stará Ves n/Ondř. - Sokol Svinov 10 : 16 (5 : 8)
34 23.09.07 10:30 TJ DIOSS Nýřany - TJ Avia Čakovice 21 : 16 (14 : 7)
35 23.09.07 15:00 TJ Stará Hu» - TJ Příchovice 28 : 20 (13 : 9)
36 23.09.07 11:00 TJ Plzeň Újezd A - Sokol Stupno 19 : 16 (11 : 9)

 

7. kolo
37 29.09.07 16:00 TJ Plzeň Újezd A - 1. NH BRNO 20 : 17 (8 : 7)
38 29.09.07 15:30 Sokol Stupno - Sokol Krčín 11 : 13 (7 : 7)
39 29.09.07 16:00 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Svinov 21 : 15 (12 : 8)
40 29.09.07 16:00 TJ Příchovice - TJ Stará Ves n/Ondř. 21 : 20 (14 : 13)
41 29.09.07 16:00 SK Studénka - TJ Avia Čakovice 18 : 17 (7 : 9)
42 29.09.07 16:00 SK ®eravice - TJ Stará Hu» 21 : 22 (12 : 10)

 

8. kolo
43 30.09.07 11:00 TJ Plzeň Újezd A - Sokol Krčín 17 : 13 (10 : 7)
44 30.09.07 10:30  Sokol Stupno - 1. NH BRNO 14 : 23 (8 : 12)
45 30.09.07 10:30 TJ DIOSS Nýřany - TJ Stará Ves n/Ondř. 20 : 17 (10 : 8)
46 30.09.07 10:45 TJ Příchovice - Sokol Svinov 11 : 19 (5 : 11)
47 30.09.07 10:30 SK Studénka - TJ Stará Hu» 20 : 22 (9 : 8)
48 30.09.07 10:30 SK ®eravice - TJ Avia Čakovice 16 : 15 (3 : 6)

 

16. kolo
91 7.10.07 14:00 1. NH BRNO - SK ®eravice 18 : 13 (6 : 5)
92 7.10.07 11:00 Sokol Krčín - Sokol Svinov 19 : 10 (9 : 6)
93 7.10.07 10:00 TJ Stará Ves n/Ondř. - SK Studénka 21 : 13 (12 : 7)
94 7.10.07 10:45 TJ Příchovice - TJ Avia Čakovice 20 : 22 (8 : 11)
95 7.10.07 11:00 TJ Plzeň Újezd A - TJ Stará Hu» 21 : 20 (11 : 10)
96 7.10.07 10:30 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Stupno 23 : 21 (10 : 13)

 

9. kolo
49 14.10.07 15:00 Sokol Svinov - 1. NH BRNO 15 : 15 (10 : 11)
50 14.10.07 10:00 TJ Stará Ves n/Ondř. - Sokol Krčín 11 : 15 (5 : 8)
51 14.10.07 10:30 SK ®eravice - SK Studénka 16 : 16 (9 : 7)
52 14.10.07 11:00 TJ Avia Čakovice - TJ Plzeň Újezd A 19 : 16 (7 : 9)
53 14.10.07 15:00 TJ Stará Hu» - Sokol Stupno 21 : 21 (9 : 11)
54 14.10.07 10:45 TJ Příchovice - TJ DIOSS Nýřany 21 : 27 (12 : 17)

 

10. kolo
55 20.10.07 16:00 1. NH BRNO - TJ DIOSS Nýřany 25 : 21 (13 : 10)
56 20.10.07 16:00 Sokol Krčín - TJ Příchovice 25 : 13 (12 : 8)
57 20.10.07 16:00 TJ Avia Čakovice - Sokol Svinov 17 : 17 (13 : 9)
58 20.10.07 15:00 TJ Stará Hu» - TJ Stará Ves n/Ondř. 20 : 14 (10 : 6)
59 20.10.07 16:00  TJ Plzeň Újezd A - SK Studénka 19 : 13 (11 : 7)
60 20.10.07 15:30 Sokol Stupno - SK ®eravice 19 : 21 (7 : 10)

 

11. kolo
61 21.10.07 10:30 1. NH BRNO - TJ Příchovice 19 : 17 (10 : 8)
62 21.10.07 11:00 Sokol Krčín - TJ DIOSS Nýřany 17 : 19 (8 : 10)
63 21.10.07 11:00 TJ Avia Čakovice - TJ Stará Ves n/Ondř. 22 : 21 (9 : 11)
64 21.10.07 9:30 TJ Stará Hu» - Sokol Svinov 20 : 11 (13 : 6)
65 21.10.07 11:00 TJ Plzeň Újezd A - SK ®eravice 13 : 10 (7 : 7)
66 21.10.07 10:30 Sokol Stupno - SK Studénka 21 : 17 (11 : 9)

__________________________________________________________________________________HOME