PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

 

č.u.

datum

čas

domácí - hosté

výsledek

 

1. kolo
1 29.8.2010 10:45 TJ Příchovice - TJ Avia Čakovice 14 : 13 (6 : 9)
2 29.8.2010 11:00 TJ Přeštice - TJ Plzeň Újezd 18 : 19 (9 : 9)
3 29.8.2010 14:00 TJ Sokol Nezvěstice - TJ DIOSS Nýřany 23 : 23 (14 : 12)
4 29.8.2010 11:30 Sokol Dobruška A - Sokol Svinov 13 : 21 (6 : 10)
5 29.8.2010 14:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Krčín 18 : 18 (10 : 11)
6 29.8.2010 14:00 1. NH Brno - TJ Stará Ves n.Ondř. 20 : 15 (7 : 7)

 

2. kolo
7 5.9.2010 11:00 TJ Avia Čakovice - TJ Plzeň Újezd 17 : 18 (8 : 10)
8 5.9.2010 11:00 TJ Přeštice - TJ Sokol Nezvěstice 24 : 18 (14 : 8)
9 5.9.2010 10:30 TJ DIOSS Nýřany - TJ Příchovice 29 : 15 (16 : 9)
10 5.9.2010 11:00 Sokol Krčín - Sokol Dobruška A 17 : 21 (8 : 11)
11 5.9.2010 11:00 TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ Sokol Opatovice n.L. 14 : 18 (8 : 7)
12 5.9.2010 15:00 Sokol Svinov - 1. NH Brno 18 : 17 (7 : 7)

 

3. kolo
13 11.9.2010 16:00 TJ Avia Čakovice - Sokol Dobruška A 17 : 14 (7 : 7)
14 11.9.2010 16:00 TJ Plzeň Újezd - Sokol Krčín 19 : 18 (10 : 10)
15 11.9.2010 14:00 TJ Sokol Nezvěstice - TJ Stará Ves n. Ondř. 16 : 14 (9 : 8)
16 11.9.2010 16:00 TJ Příchovice - Sokol Svinov 18 : 24 (10 : 9)
17 11.9.2010 16:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Přeštice 23 : 24 (10 : 11)
18 11.9.2010 16:00 1. NH Brno - TJ DIOSS Nýřany 15 : 19 (7 : 9)

 

4. kolo
19 12.9.2010 11:00  TJ Avia Čakovice - Sokol Krčín 16 : 16 (9 : 7)
20 12.9.2010 11:00 TJ Plzeň Újezd - Sokol Dobruška A 27 : 19 (15 : 9)
21 12.9.2010 11:00 TJ Sokol Nezvěstice - Sokol Svinov 16 : 22 (10 : 11)
22 12.9.2010 10:45 TJ Příchovice - TJ Stará Ves n.Ondř. 18 : 17 (9 : 7)
23 12.9.2010 10:30 1. NH Brno - TJ Přeštice 27 : 20 (15 : 12)
24 12.9.2010 10:30 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ DIOSS Nýřany 17 : 14 (10 : 5)

 

5. kolo
25 19.9.2010 10:30 TJ DIOSS Nýřany - TJ Avia Čakovice 22 : 19 (10 : 9)
26 19.9.2010 14:00 TJ Sokol Nezvěstice - TJ Plzeň Újezd 18 : 23 (12 : 13)
27 19.9.2010 11:00 TJ Přeštice - TJ Příchovice 20 : 14 (12 : 8)
28 19.9.2010 11:30 Sokol Dobruška A - 1. NH Brno 17 : 18 (8 : 9)
29 9.10.2010 16:00 Sokol Krčín - TJ Stará Ves n.Ondř. 15 : 16 (5 : 6)
30 19.9.2010 15:00 Sokol Svinov - TJ Sokol Opatovice n.L. 25 : 18 (13 : 9)

 

6. kolo
31 26.9.2010 11:00 TJ Avia Čakovice - TJ Přeštice 17 : 14 (8 : 8)
32 26.9.2010 11:00 TJ Plzeň Újezd - TJ DIOSS Nýřany 17 : 15 (8 : 7)
33 26.9.2010 10:45 TJ Příchovice - TJ Sokol Nezvěstice 16 : 15 (8 : 6)
34 26.9.2010 10:30 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Dobruška 10 : 10 (5 : 5)
35 26.9.2010 11:00 Sokol Krčín - 1. NH Brno 14 : 14 (6 : 10)
36 26.9.2010 11:00 TJ Stará Ves n. Ondř. - Sokol Svinov 17 : 13 (8 : 5)

 

7. kolo
37 2.10.2010 16:00 TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ Avia Čakovice 23 : 13 (12 : 6)
38 2.10.2010 16:00 Sokol Svinov - TJ Plzeň Újezd 26 : 21 (13 : 11)
39 2.10.2010 16:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Sokol Nezvěstice 26 : 23 (13 : 9)
40 2.10.2010 16:00 1. NH Brno - TJ Příchovice 29 : 16 (14 : 5)
41 2.10.2010 16:00 TJ Přeštice - Sokol Dobruška A 25 : 22 (14 : 11)
42 2.10.2010 16:00 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Krčín 18 : 10 (9 : 5)

 

8. kolo
43 3.10.2010 11:00 TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ Plzeň Újezd 20 : 24 (9 : 13)
44 3.10.2010 10:30 Sokol Svinov - TJ Avia Čakovice 20 : 16 (10 : 5)
45 3.10.2010 10:30 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Příchovice 24 : 15 (14 : 6)
46 3.10.2010 10:30 1. NH Brno - TJ Sokol Nezvěstice 20 : 11 (12 : 6)
47 3.10.2010 11:00 TJ Přeštice - Sokol Krčín 18 : 19 (10 : 9)
48 3.10.2010 10:30 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Dobruška A 15 : 13 (5 : 6)

 

9. kolo
49 10.10.2010 14:00

TJ Sokol Nezvěstice - TJ Avia Čakovice

22 : 21 (13 : 11)
50 10.10.2010 10:45 TJ Příchovice - TJ Plzeň Újezd 18 : 26 (9 : 15)
51 10.10.2010 10:30 TJ DIOSS Nýřany - TJ Přeštice 22 : 19 (12 : 12)
52 10.10.2010 11:30 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n.Ondř. 25 : 18 (14 : 8)
53 10.10.2010 11:00 Sokol Krčín - Sokol Svinov 14 : 9 (5 : 4)
54 10.10.2010 14:00 1. NH Brno - TJ Sokol Opatovice n.L. 26 : 23 (19 : 15)

 

10. kolo
55 16.10.2010 16:00

TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Opatovice n.L.

17 : 18 (6 : 9)
56 16.10.2010 16:00 TJ Plzeň Újezd - 1. NH Brno 26 : 16 (10 : 5)
57 16.10.2010 16:00 Sokol Dobruška A - TJ Sokol Nezvěstice 24 : 13 (12 : 7)
58 16.10.2010 16:00 Sokol Krčín - TJ Příchovice 19 : 15 (13 : 9)
59 16.10.2010 16:00 TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ Přeštice 25 : 18 (13 : 10)
60 16.10.2010 16:0 Sokol Svinov - TJ DIOSS Nýřany 29 : 17 (17 : 9)

 

11. kolo
61 17.10.2010 11:00 TJ Avia Čakovice - 1. NH Brno 19 : 21 (9 : 16)
62 17.10.2010 11:00 TJ Plzeň Újezd - TJ Sokol Opatovice 34 : 25 (21 : 15)
63 17.10.2010 11:30 Sokol Dobruška A - TJ Příchovice 18 : 11 (13 : 6)
64 17.10.2010 11:00 Sokol Krčín - TJ Sokol Nezvěstice 21 : 11 (10 : 6)
65 17.10.2010 11:00 TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ DIOSS Nýřany 18 : 20 (15 : 8)
66 17.10.2010 10:30 Sokol Svinov - TJ Přeštice 29 : 16 (15 : 8)

 

16. kolo
91 24.10.2010 11:00

TJ Avia Čakovice - TJ DIOSS Nýřany

21 : 20 (10 : 10)
92 24.10.2010 11:00 TJ Plzeň Újezd - TJ Sokol Nezvěstice 26 : 21 (12 : 9)
93 24.10.2010 10:45 TJ Příchovice - TJ Přeštice 16 : 18 (8 : 7)
94 24.10.2010 14:00 1. NH Brno - Sokol Dobruška 19 : 15 (11 : 7)
95 24.10.2010 11:30 TJ Stará Ves n.Ondř. - Sokol Krčín 20 : 16 (10 : 7)
96 24.10.2010 11:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Svinov 16 : 16 (8 : 10)

__________________________________________________________________________________HOME