PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

 

č.u.

datum

čas

domácí - hosté

výsledek

 

1. kolo
1 28.8.2011 11.00 Sokol Dobruška A - TJ Stará Ves n.Ondř. 15 : 15 (10 : 8)
2 28.8.2011 10:30 SK Studénka - 1. NH Brno 12 : 15 (4 : 8)
3 28.8.2011 11:00 Sokol Krčín - Sokol Svinov 17 : 11 (11 : 1)
4 28.8.2011 10:30 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Tymákov 16 : 19 (9 : 11)
5 28.8.2011 10.30 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Přeštice 23 : 18 ( 12 : 10)
6 28.8.2011 11:00 TJ Plzeň Újezd - TJ S. Nezvěstice 21 : 14 (9 : 7)

 

2. kolo
7 4.9.2011 10:30 TJ Stará Ves n.Ondř. - 1. NH Brno 16 : 15 (7 : 7)
8 4.9.2011 12:00 Sokol Krčín - SK Studénka 14 : 11 (9 : 5)
9 4.9.2011 15:00  Sokol Svinov - Sokol Dobruška A 18 : 12 (11 : 7)
10 4.9.2011 11:00 TJ Přeštice -  TJ DIOSS Nýřany 16 : 21 (6 : 9)
11 4.9.2011 12:45 TJ S. Nezvěstice - TJ Sokol Opatovice n.L. 16 : 18 (3 : 10)
12 4.9.2011 15:00 TJ Plzeň Újezd  - Sokol Tymákov 17 : 18 (9 : 6)

 

3. kolo
13 10.9.2011 16:00 TJ Stará Ves n. Ondř. -TJ DIOSS Nýřany 20 : 15 (12 : 8)
14 10.9.2011 16:00 1. NH Brno - TJ Přeštice 22 : 15 (11 : 8)
15 10.9.2011 16:00 Sokol Krčín - TJ S. Nezvěstice 22 : 16 (10 : 8)
16 10.9.2011 14:30 Sokol Dobruška A -  Sokol Tymákov 12 : 10 (6 : 4)
17 10.9.2011 16:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - SK Studénka 20 : 13 (10 : 8)
18 10.9.2011 16:00 TJ Plzeň Újezd - Sokol Svinov 20 : 13 (12 : 8)

 

4. kolo
19 11.9.2011 10:30  TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ Přeštice 18 : 17 (9 : 8)
20 11.9.2011 10:30 1. NH Brno - TJ DIOSS Nýřany 17 : 11 (8 : 6)
21 11.9.2011 11:00 Sokol Krčín - Sokol Tymákov 12 : 11 (6 : 7)
22 11.9.2011 11:00 Sokol Dobruška A - TJ S. Nezvěstice 14 : 10 (5 : 3)
23 11.9.2011 11:00 TJ Plzeň Újezd - SK Studénka 21 : 12 (8 : 5)
24 11.9.2011 10:30 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Svinov 23 : 23 (11 : 11)

 

5. kolo
25 18.9.2011 15:00 Sokol Svinov - TJ Stará Ves n.Ondř. 18 : 15 (10 : 6)
26 18.9.2011 11:00 Sokol Krčín - 1. NH Brno 13 : 9 (5 : 4)
27 18.9.2011 10:30 SK Studénka - Sokol Dobruška A 12 : 15 (8 : 8)
28 18.9.2011 16:00 TJ DIOSS Nýřany - TJ Plzeň Újezd 22 : 26 (14 : 15)
29 18.9.2011 11:00 TJ Přeštice - TJ S. Nezvěstice 17 : 21 (7 : 10)
30 18.9.2011 16:00 Sokol Tymákov - TJ Sokol Opatovice n.L. 21 : 14 (13 : 5)

 

6. kolo
31 25.9.2011 0:00 TJ Stará Ves n.Ondř. - SK Studénka 23 : 28 (13 . 12)
32 25.9.2011 0:00 1. NH Brno - Sokol Svinov 15 : 17 (8 : 8)
33 25.9.2011 0:00 Sokol Dobruška A - Sokol Krčín 13 : 13 (7 : 7)
34 25.9.2011 0:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ DIOSS Nýřany 0 : 10 (0 : 5)
35 25.9.2011 0:00 TJ Přeštice - TJ Plzeň Újezd 13 : 18 (5 : 11)
36 25.9.2011 0:00 TJ S. Nezvěstice - Sokol Tymákov 23 : 21 (12 : 8)

 

7. kolo
37 1.10.2011 0:00 TJ S. Nezvěstice - TJ Stará Ves n.Ondř. 18 : 19 (8 : 11)
38 1.10.2011 0:00 Sokol Tymákov - 1. NH Brno 19 : 12 (8 : 7)
39 1.10.2011 0:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Krčín 17 : 17 (8 : 8)
40 1.10.2011 0:00 TJ Plzeň Újezd - Sokol Dobruška A 25 : 15 (16 : 7)
41 1.10.2011 0:00 SK Studénka - TJ DIOSS Nýřany 21 : 21 (10 : 9)
42 1.10.2011 0:00 Sokol Svinov - TJ Přeštice 19 : 19 (11 : 10)

 

8. kolo
43 2.10.2011 0:00 TJ S. Nezvěstice - 1. NH Brno 12 : 12 (8 : 4)
44 2.10.2011 0:00 Sokol Tymákov - TJ Stará Ves n.Ondř. 23 : 16 (12 : 6)
45 2.10.2011 0:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Dobruška A 15 : 14 (4 : 8)
46 2.10.2011 0:00 TJ Plzeň Újezd - Sokol Krčín 15 : 13 (8 : 9)
47 2.10.2011 0:00 SK Studénka - TJ Přeštice 23 : 23 (10 : 11)
48 2.10.2011 0:00 Sokol Svinov - TJ DIOSS Nýřany 21 : 15 (10 : 7)

 

9. kolo
49 9.10.2011 0:00

Sokol Krčín - TJ Stará Ves n.Ondř.

23 : 22 (14 : 10)
50 9.10.2011 0:00 Sokol Dobruška A - 1. NH Brno 8 : 10 (5 : 7)
51 9.10.2011 0:00 Sokol Svinov - SK Studénka 19 : 16 (9 : 9)
52 9.10.2011 0:00 TJ DIOSS Nýřany - TJ S. Nezvěstice 22 : 10 (12 : 4)
53 9.10.2011 0:00 TJ Přeštice - Sokol Tymákov 8 : 13 (4 : 3)
54 9.10.2011 0:00 TJ Plzeň Újezd - TJ Sokol Opatovice n.L. 27 : 14 (13 : 6)

 

10. kolo
55 15.10.2011 0:00

TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ Sokol Opatovice n.L.

25 : 21 (12 : 9)
56 15.10.2011 0:00 1. NH Brno - TJ Plzeň Újezd 12 : 16 (8 : 11)
57 15.10.2011 0:00 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Krčín 22 : 15 (10 : 7)
58 15.10.2011 0:00 TJ Přeštice - Sokol Dobruška A 18 : 18 (9 : 9)
59 15.10.2011 0:00 TJ S. Nezvěstice - SK Studénka 22 : 16 (14 : 12)
60 15.10.2011 0:00 Sokol Tymákov - Sokol Svinov 20 : 22 (9 : 13)

 

11. kolo
61 16.10.2011 0:00 TJ Stará Ves n.Ondř. - TJ Plzeň Újezd 22 : 19 (14 : 9)
62 16.10.2011 0:00 1. NH Brno - TJ Sokol Opatovice n.L. 24 : 18 (12 : 8)
63 16.10.2011 0:00 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Dobruška A 17 : 12 (14 : 7)
64 16.10.2011 0:00 TJ Přeštice - Sokol Krčín 11 : 13 (6 : 9)
65 16.10.2011 0:00 TJ S. Nezvěstice - Sokol Svinov 23 : 25 (12 : 15)
66 16.10.2011 0:00 Sokol Tymákov - SK Studénka 21 : 18 (7 : 8)

 

16. kolo
91 23.10.2011 0:00

TJ Stará Ves n.Ondř. - Sokol Svinov

17 : 18 (6 : 8)
92 23.10.2011 0:00 1. NH Brno - Sokol Krčín 21 : 17 (10 : 6)
93 23.10.2011 0:00 Sokol Dobruška A - SK Studénka 14 : 16 (5 : 7)
94 23.10.2011 0:00 TJ Plzeň Újezd - TJ DIOSS Nýřany 22 : 18 (10 : 9)
95 23.10.2011 0:00 TJ S. Nezvěstice - TJ Přeštice 21 : 19 (10 : 7)
96 23.10.2011 0:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Tymákov 22 : 18 (9 : 10)

__________________________________________________________________________________HOME