PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

 

č.u.

datum

čas

domácí - hosté

výsledek

 

1. kolo
1 31.8.2014 14:30 TJ S. Podlázky - TJ Přeštice 18 : 12 (8:4)
2 31.8.2014 16:00 Sokol Tymákov - TJ DIOSS Nýřany 19 : 15 (10 : 5)
3 31.8.2014 16:00 TJ Plzeň Újezd - TJ S. Nezvěstice 16 : 17 (6 : 10)
4 31.8.2014 14:00 1. NH Brno - SK Studénka 17 : 13 (9 : 7)
5 30.8.2014 16:30 Sokol Krčín - Draken Brno 15 : 14 (9 : 8)
6 31.8.2014 10:30 TJ S. Opatovice - TJ S. Rokytnice 15 : 21 (10 : 10)

 

2. kolo
7 7.9.2014 11:00 TJ Přeštice - TJ DIOSS Nýřany 21 : 23 (11 : 10)
8 7.9.2014 16:00 Sokol Tymákov - TJ Plzeň Újezd 18 : 15 (9 : 7)
9 7.9.2014 14:00 TJ S. Nezvěstice - TJ S. Podlázky 24 : 20 (12 : 10)
10 7.9.2014 11:00 Draken Brno - 1. NH Brno 13 : 19 (4 : 9)
11 7.9.2014 10:30 TJ S. Rokytnice - Sokol Krčín 12 : 12 (8 : 4)
12 7.9.2014 10:30 SK Studénka - TJ S. Opatovice 25 : 23 (12 : 13)

 

3. kolo
13 13.9.2014 16:00 TJ Přeštice - 1. NH Brno 22 : 16 (11 : 10)
14 13.9.2014 16:00 TJ DIOSS Nýřany - Draken Brno 19 : 16 (10 : 11)
15 13.9.2014 16:00 TJ Plzeň Újezd - TJ S. Rokytnice 23 : 17 (13 : 9)
16 13.9.2014 15:30 TJ S. Podlázky - SK Studénka 20 : 20 (10 : 9)
17 13.9.2014 16:00 Sokol Krčín - Sokol Tymákov 13 : 12 (6 : 7)
18 13.9.2014 16:00 TJ S. Opatovice - TJ S. Nezvěstice 24 : 18 (9 : 11)

 

4. kolo
19 14.9.2014 11:00 TJ Přeštice - Draken Brno 18 : 11 (11 : 8)
20 14.9.2014 10:30 TJ DIOSS Nýřany - 1. NH Brno 20 : 17 (11 : 10)
21 14.9.2014 11:00 TJ Plzeň Újezd - SK Studénka 20 : 16 (12 : 5)
22 14.9.2014 10:30 TJ S. Podlázky - TJ S. Rokytnice 18 : 14 (8 : 11)
23 14.9.2014 11:00 TJ S. Opatovice - Sokol Tymákov 19 : 19 (9 : 8)
24 14.9.2014 11:00 Sokol Krčín - TJ S. Nezvěstice 17 : 13 (9 : 8)

 

5. kolo
25 21.9.2014 10:00 TJ S. Nezvěstice - TJ Přeštice 15 : 20 (8 : 9)
26 21.9.2014 11:00 TJ Plzeň Újezd - TJ DIOSS Nýřany 23 : 23 (13 : 14)
27 21.9.2014 11:00 Sokol Tymákov - TJ S. Podlázky 17 : 19 (5 : 11)
28 21.9.2014 14:00 1. NH Brno - TJ S. Opatovice 19 : 15 (12 : 10)
29 21.9.2014 11:00 Draken Brno - TJ S. Rokytnice 16 : 19 (7 : 7)
30 21.9.2014 11:00 SK Studénka - Sokol Krčín 23 : 14 (11 : 9)

 

6. kolo
31 28.9.2014 11:00 TJ Přeštice - Sokol Tymákov 13 : 13 (8 : 7)
32 28.9.2014 10:30 TJ DIOSS Nýřany - TJ S. Nezvěstice 11 : 18 (4 : 9)
33 28.9.2014 14:30 TJ S. Podlázky - TJ Plzeň Újezd 21 : 22 (12 : 10)
34 28.9.2014 11:00 Sokol Krčín - 1. NH Brno 20 : 13 (8 : 10)
35 28.9.2014 11:00 Draken Brno - TJ S. Opatovice 11 : 21 (8 : 11)
36 28.9.2014 10:30 TJ S. Rokytnice - SK Studénka 19 : 19 (10 : 10)

 

7. kolo
37 4.10.2014 16:00 TJ S. Rokytnice - TJ Přeštice 20 : 18 (10 : 8)
38 4.10.2014 16:00 SK Studénka - TJ DIOSS Nýřany 19 : 16 (10 : 11)
39 4.10.2014 16:00 Sokol Krčín - TJ Plzeň Újezd 21 : 23 (9 : 11)
40 4.10.2014 16:00 TJ S. Opatovice - TJ S. Podlázky 24 : 22 (13 : 12)
41 4.10.2014 14:00 Sokol Tymákov - 1. NH Brno 22 : 16 (10 : 10)
42 4.10.2014 12:30 TJ S. Nezvěstice - Draken Brno 20 : 13 (12 : 6)

 

8. kolo
43 5.10.2014 10:30 TJ S. Rokytnice - TJ DIOSS Nýřany 18 : 18 (10 : 12)
44 5.10.2014 10:30 SK Studénka - TJ Přeštice 24 : 19 (13 : 9)
45 5.10.2014 11:00 Sokol Krčín - TJ S. Podlázky 19 : 14 (10 : 5)
46 5.10.2014 10:30 TJ S. Opatovice - TJ Plzeň Újezd 20 : 19 (12 : 11)
47 5.10.2014 8:30 Sokol Tymákov - Draken Brno 15 : 9 (9 : 7)
48 5.10.2014 11:50 TJ S. Nezvěstice - 1. NH Brno 23 : 15 (11 : 7)

 

9. kolo
49 12.10.2014 11:00 TJ Plzeň Újezd - TJ Přeštice 20 : 18 (13 : 9)
50 12.10.2014 14:30 TJ S. Podlázky - TJ DIOSS Nýřany 19 : 16 (11 : 8)
51 12.10.2014 14:00 TJ S. Nezvěstice - Sokol Tymákov 13 : 13 (4 : 6)
52 12.10.2014 14:00 1. NH Brno - TJ S. Rokytnice 18 : 11 (10 : 6)
53 12.10.2014 11:00 Draken Brno - SK Studénka 16 : 17 (8 : 7)
54 12.10.2014 11:00 TJ S. Opatovice - Sokol Krčín 18 : 24 (8 : 11)

 

10. kolo
55 18.10.2014 16:30 TJ Přeštice - Sokol Krčín 18 : 17 (11:12)
56 18.10.2014 16:00 TJ DIOSS Nýřany - TJ S. Opatovice 18 : 17 (7 : 10)
57 18.10.2014 16:00 1. NH Brno - TJ Plzeň Újezd 20 : 24 (15 : 15)
58 18.10.2014 16:00 Draken Brno - TJ S. Podlázky 18 : 13 (12 : 8)
59 18.10.2014 16:00 TJ S. Rokytnice - Sokol Tymákov 20 : 19 (10 : 10)
60 18.10.2014 16:00 SK Studénka - TJ S. Nezvěstice 17 : 21 (7 : 12)

 

11. kolo
61 19.10.2014 11:55 TJ Přeštice - TJ S. Opatovice 17 : 15 (7 : 7)
62 19.10.2014 10:30 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Krčín 14 : 13 (7 : 3)
63 19.10.2014 10:30 1. NH Brno - TJ S. Podlázky 0 : 10 kont.
64 19.10.2014 11:00 Draken Brno - TJ Plzeň Újezd 21 : 24 (9 : 13)
65 19.10.2014 10:30 TJ S. Rokytnice - TJ S. Nezvěstice 12 : 15 (7 : 8)
66 19.10.2014 11:00 SK Studénka - Sokol Tymákov 21 : 18 (8 : 8)

 

_______________________________________________________________________________HOME