mladší žáci starší žáci dorostenci muži

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

18.4.2010 12:00 NH Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec 21 : 18 (12 : 7)
24.4.2010 9:40 NH Opatovice n. L. - Sokol Krčín 9 : 14 (4 : 7)
25.4.2010 15:55 Sokol Krčín - TJ Červený Kostelec 19 : 11 (10 : 2)

 

1.5.2010 10:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška 5 : 13 (2 : 5)
2.5.2010 8:00 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 20 : 3 (11 : 3)
8.5.2010 10:50 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 4 : 10 (1 : 4)

 

8.5.2010 9:10 TJ Červený Kostelec - NH Opatovice n. L. 9 : 10 (2 : 4)
9.5.2010 8:00 Sokol Krčín - NH Opatovice n. L. 17 : 13 (7 : 1)
15.5.2010 8:00 Sokol Dobruška - NH Opatovice n. L. 6 : 11 (3 : 5)

 

22.5.2010 8:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Krčín 3 : 12 (0 : 4)
29.5.2010 8:30 NH Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 17 : 8 (10 : 4)
6.6.2010 12:15 Sokol Dobruška - TJ Červený Kostelec 8 : 17 (4 : 10)

 

 

TABULKA - MLADŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 Sokol Krčín 12 12 0 0 205 : 68 24
2 TJ S. Opatovice n. L. 12 8 0 4 167 : 135 16
3 TJ Červený Kostelec 12 2 0 10 117 : 174 4
4 Sokol Dobruška 12 2 0 10 74 : 186 4

 

STARŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

15.4.2010 16:00 Sokol Krčín B - Sokol Krčín A 17 : 11
17.4.2010 10:00 TJ Lázně Bělohrad B - TJ Lázně Bělohrad A 29 : 7 (11 : 3)
18.4.2010 9:00 TJ Lázně Bělohrad A - TJ S. Podhorní Újezd 11 : 22 (7 : 11)

 

18.4.2010 11:00 TJ Lázně Bělohrad B - TJ S. Podhorní Újezd 28 : 13 (14 : 6)
18.4.2010 8:00 NH Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec 10 : 11 (4 . 5)
24.4.2010 8:30 NH Opatovice n. L. - Sokol Krčín A 14 : 16 (6 : 8)

 

24.4.2010 12:00 NH Opatovice n. L. - Sokol Krčín B 10 : 11 (3 : 2)
25.4.2010 12:35 Sokol Krčín A - TJ Červený Kostelec 24 : 13 (12 : 9)
25.4.2010 14:50 Sokol Krčín B - TJ Červený Kostelec 18 : 13 (9 : 8)
25.4.2010 12:00 TJ S. Podhorní Újezd - NH Opatovice n. L. 7 : 11 (4 : 5)
1.5.2010 11:10 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška 12 : 11 (4 : 4)
1.5.2010 8:30 NH Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad A 10 : 3 (5 : 1)

 

1.5.2010 10:50 NH Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad B 2 : 21 (0 : 8)
2.5.2010 9:05 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 20 : 1 (13 : 0)
2.5.2010 12:00 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška 11 : 8 (6 : 2)

 

15.5.2010 10:30 Sokol Dobruška - NH Opatovice n. L. 3 : 12 (2 :  6)
15.5.2010 12:15 TJ Červený Kostelec - TJ S. Podhorní Újezd 11 : 16 (5 : 7)
22.5.2010 8:00 Sokol Dobruška - TJ S. Podhorní Újezd 9 : 20 (6 : 13)

 

29.5.2010 8:00 Sokol Krčín A - TJ Lázně Bělohrad A 27 : 2 (13 : 1)
29.5.2010 9:10 Sokol Krčín B - TJ Lázně Bělohrad B 18 : 32 (8 : 15)
29.5.2010 10:45 Sokol Krčín A - TJ Lázně Bělohrad B 14 : 24 (9 : 12)

 

29.5.2010 12:00 Sokol Krčín B - TJ Lázně Bělohrad A 16 : 11 (7 : 6)
30.5.2010 8:15 Sokol Krčín A - TJ S. Podhorní Újezd 24 : 7 (10 : 4)
30.5.2010 12:30 Sokol Krčín B - TJ S. Podhorní Újezd 15 : 9 (9 : 3)

 

30.5.2010 9:00 TJ Lázně Bělohrad A - Sokol Dobruška 12 : 8 (3 : 3)
30.5.2010 10:20 TJ Lázně Bělohrad B - Sokol Dobruška 14 : 2 (11 : 1)
5.6.2010 9:00 TJ Lázně Bělohrad A - TJ Červený Kostelec 13 : 12 (9 : 5)

 

5.6.2010 11:00 TJ Lázně Bělohrad B - TJ Červený Kostelec 24 : 9 (13 : 5)

 

 

TABULKA - STARŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 TJ Lázně Bělohrad B 14 13 0 1 311 : 125 25
2 Sokol Krčín A 14 11 0 3 281 : 150 22
3 Sokol Krčín B 14 7 2 5 193 : 198 16
4 TJ S. Podhorní Újezd 14 7 1 4 209 : 179 15
5 TJ S. Opatovice n. L. 14 5 3 6 154 : 170 13
6 TJ Lázně Bělohrad A 14 4 1 9 109 : 225 8
7 TJ Červený Kostelec 14 2 2 10 131 : 245 6
8 Sokol Dobruška 14 2 1 11 124 : 196 5

 

DOROSTENCI

Rozlosování:

17.4.2010 10:00 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 25 : 13 (13 : 7)
24.4.2010 9:30 Sokol Dobruška - TJ S. Podhorní Újezd 27 : 8 (11 : 4)
24.4.2010 10:50 NH Opatovice n. L. - Sokol Krčín 34 : 8 (19 : 2)

 

25.4.2010 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - NH Opatovice n. L. 10 : 22 (5 : 11)
1.5.2010 9:40 NH Opatovice n. L. - TJ S. Podhorní Újezd 31 : 13 (17 : 7)
2.5.2010 13:05 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 15 : 25 (7 : 10)

 

8.5.2010 10:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Krčín 14 : 15 (6 : 8)
9.5.2010 12:30 Sokol Krčín - NH Opatovice n. L. 16 : 32 (8 : 16)
15.5.2010 9:10 Sokol Dobruška - NH Opatovice n. L. 12 : 28 (8 : 13)

 

29.5.2010 9:30 NH Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 28 : 24 (12 : 15)
30.5.2010 13:30 Sokol Krčín - TJ S. Podhorní Újezd 18 : 4 (10 : 4)
5.6.2010 13:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 18 : 24 (10 : 13)

 

 

TABULKA - DOROSTENCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 TJ S. Opatovice n. L. 12 12 0 0 339 : 170 24
2 Sokol Dobruška 12 7 1 4 259 : 235 15
3 Sokol Krčín 12 3 0 9 160 : 262 6
4 TJ S. Podhorní Újezd 12 1 1 10 162 : 253 3

 

MUŽI

Rozlosování:

 

17.4.2010 12:00 NH Opatovice n. L. - Sokol Nové Město n. M. 23 : 17 (15 : 9)
24.4.2010 11:00 Sokol Dobruška B - TJ S. Podhorní Újezd B 13 : 18 (7 : 12)
25.4.2010 13:15 TJ S. Podhorní Újezd B - NH Opatovice n. L. B 26 : 19 (14 : 11)

 

1.5.2010 16:00 Sokol Dobruška C - Sokol Dobruška B 12 : 13 (6 : 5)
15.5.2010 11:45 Sokol Dobruška C - NH Opatovice n. L. B 19 : 17 (9 : 6)
16.5.2010   Sokol Nové Město n. M. - Sokol Dobruška B 11 : 15 (6 : 10)

 

16.5.2010   Sokol Nové Město n. M. - Sokol Dobruška C 9 : 14 (2 : 7)
22.5.2010 9:15 Sokol Dobruška C - TJ S. Podhorní Újezd B 21 : 6 (11 : 4)
29.5.2010 10:50 NH Opatovice n. L. B - Sokol Dobruška B 18 : 24 (7 : 13)

 

30.5.2010   TJ S. Podhorní Újezd B - Sokol Nové Město n. M. 0 : 0

 

TABULKA - MUŽI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 Sokol Dobruška C 8 6 0 2 135 : 109 12
2 Sokol Dobruška B 8 6 0 2 130 : 114 12
3 TJ S. Podhorní Újezd B 8 4 0 4 151 : 149 8
4 TJ S. Opatovice n. L. B 8 2 0 6 153 : 174 4
5 Sokol Nové Město n. M. 8 2 0 6 111 : 134 4

__________________________________________________________________________________HOME