mladší žáci starší žáci dorostenci muži

PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

MLADŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

4.9.2010 9:15 TJ Červený Kostelec - TJ S. Opatovice n.L. 6 : 18 (3 : 9)
11.9.2010 9:10 Sokol Krčín - TJ Červený Kostelec 9 : 6 (5 : 5)
12.9.2010 14:30 TJ S. Opatovice n.L. - TJ Červený Kostelec 17 : 11 (13 : 5)

 

18.9.2010 12:50 Sokol Dobruška - TJ Červený Kostelec 8 : 2 (5 : 1)
18.9.2010 8:00 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Krčín 15 : 5 (7 : 2)
25.9.2010 9:10 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 7 : 11 (5 : 6)

 

26.9.2010 14:20 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Dobruška 14 : 19 (7 : 11)
2.10.2010 9:40 TJ Červený Kostelec - Sokol Krčín 9 : 5 (6 : 2)
3.10.2010 9:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška 2 : 7 (1 : 7)

 

9.10.2010 9:10 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 7 : 4 (3 : 0)
16.10.2010 9:10 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n.L. 5 : 13 (3 : 4)
23.10.2010 10:15 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n.L. 9 : 13 (2 : 6)

 

 

TABULKA - MLADŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 Sokol Dobruška 6 5 0 1 61 : 42 10
2 TJ S. Opatovice n. L. 6 5 0 1 90 : 55 10
3 TJ Červený Kostelec 6 1 0 5 36 : 64 2
4 Sokol Krčín 6 1 0 5 35 : 61 2

 

STARŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

2.9.2010 16:00 Sokol Krčín A - Sokol Krčín B 23 : 10 (12 : 4(
4.9.2010 9:00 Sokol Krčín A - TJ Lázně Bělohrad 19 : 19 (11 : 9)
4.9.2010 10:30 Sokol Krčín B - TJ Lázně Bělohrad 11 : 22 (5 : 9)

 

4.9.2010 11:30 TJ Červený Kostelec - TJ S. Opatovice n.L. 5 : 24 (2 : 13)
9.9.2010 16:00 Sokol Dobruška A - Sokol Dobruška B 0 : 0
11.9.2010 8:00 Sokol Krčín A - TJ Červený Kostelec 33 : 2 (14 : 0)

 

11.9.2010 11:40 Sokol Krčín B - TJ Červený Kostelec 19 : 8 (9 : 6)
11.9.2010 9:00 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška A 23 : 14 (13 : 7)
11.9.2010 10:30 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška B 19 : 2 (12 : 2)
18.9.2010 11:40 Sokol Dobruška A - TJ Červený Kostelec 30 : 7 (17 : 4)
18.9.2010 15:15 Sokol Dobruška B - TJ Červený Kostelec 16 : 6 (6 : 4)
18.9.2010 12:30 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Krčín A 8 : 20 (6 : 11)

 

18.9.2010 15:45 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Krčín B 11 : 14 (6 : 9)
25.9.2010 8:00 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška B 33 : 4 (17 : 4)
25.9.2010 11:40 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška A 19 : 12 (10 : 6)

 

26.9.2010 8:00 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Dobruška A 19 : 11 (11: 6)
26.9.2010 13:15 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Dobruška B 18 : 10 (10 : 8)
2.10.2010 8:30 TJ Červený Kostelec - TJ Lázně Bělohrad 5 : 34 (3 : 17)

 

9.10.2010 8:00 Sokol Dobruška A - Sokol Krčín A 10 : 27 (8 : 14)
9.10.2010 11:40 Sokol Dobruška B - Sokol Krčín B 5 : 15 (2 : 8)
9.10.2010 9:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n.L. 28 : 9 (16 : 3)

 

 

 

TABULKA - STARŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 Sokol Krčín A 6 5 1 0 155 : 53 11
2 TJ Lázně Bělohrad 6 5 1 0 14560 11
3 Sokol Krčín B 6 4 0 2 85 : 81 8
4 TJ S. Opatovice n.L. 6 3 0 3 89 : 88 6
5 Sokol Dobruška A 6 2 0 4 98 : 102 4
6 Sokol Dobruška B 6 1 0 5 44109 2
7 TJ Červený Kostelec 6 0 0 6 33 : 156 0

 

DOROSTENCI

Rozlosování:

1.9.2010 17:00 TJ S. Opatovice n.L. A - TJ S. Opatovice n.L. B 15 : 26 (6 : 14)
4.9.2010 8:00 TJ Červený Kostelec - TJ S. Opatovice n.L. A 6 : 10 (2 : 6)
4.9.2010 10:00 TJ Červený Kostelec - TJ S. Opatovice n.L. B 6 : 49 (5 : 24)

 

4.9.2010 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 11 : 17 (6 : 9)
5.9.2010 9:00 Sokol Dobruška - TJ S. Podhorní Újezd 13 : 4 (4 : 3)
11.9.2010 10:25 Sokol Krčín - TJ Červený Kostelec 34 : 5 (17 : 2)

 

11.9.2010 9:30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ S. Opatovice n.L. A 26 : 17 (15 : 10)
12.9.2010 8:00 TJ S. Opatovice n.L. A - TJ Červený Kostelec 12 : 6 (6 : 3)
12.9.2010 12:00 TJ S. Opatovice n.L. B - TJ Červený Kostelec 38 : 6 (20 : 4)

 

12.9.2010 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Krčín 16 : 19 (8 : 7)
18.9.2010 14:00 Sokol Dobruška - TJ Červený Kostelec 33 : 14 (16 : 8)
18.9.2010 9:05 TJ S. Opatovice n.L. A - Sokol Krčín 17 : 15 (8 : 10)

 

25.9.2010 10:20 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 30 : 35 (14 : 17)
25.9.2010 9:30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ S. Opatovice n.L. B 3 : 27 (1 : 16)
25.9.2010 14:45 TJ S. Podhorní Újzed - TJ Červený Kostelec 34 : 20 (19 : 10)

 

26.9.2010 9:05 TJ S. Opatovice n.L. A - Sokol Dobruška 11 : 20 (7 : 10)
26.9.2010 15:30 TJ S. Opatovice n.L. B - Sokol Dobruška 19 : 20 (8 : 12)
2.10.2010 10:50 TJ Červený Kostelec - Sokol Krčín 14 : 35 (5 : 16)

 

3.10.2010 10:15 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška 6 : 24 (4 : 13)
3.10.2010 9:00 TJ S. Opatovice n.L. B - TJ S. Opatovice n.L. A 26 : 11 (16 : 4)
9.10.2010 10:20 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 40 : 13 (20 : 4)

 

9.10.2010 10:30 TJ Červený Kostelec - TJ S. Podhorní Újezd 13 : 19 (6 : 11)
10.10.2010 8:00 TJ S. Opatovice n.L. B - Sokol Krčín 31 : 13 (16 : 7)
16.10.2010 8:00 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n.L. A 14 : 14 (6 : 7)

 

16.10.2010 10:15 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n.L. B 9 : 31 (6 : 17)
17.10.2010 14:00 Sokol Krčín - TJ S. Podhorní Újezd 23 : 15 (11 : 10)
23.10.2010 9:00 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n.L. A 20 : 16 (10 : 7)

 

23.10.2010 11:20 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n.L. B 21 : 27 (11 : 12)
24.10.2010 8:45 TJ S. Opatovice n.L. A - TJ S. Podhorní Újezd 15 : 5 (6 : 4)
24.10.2010 12:00 TJ S. Opatovice n.L. B - TJ S. Podhorní Újezd 24 : 9 (12 : 2)

 

 

TABULKA - DOROSTENCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 TJ S. Opatovice n.L. B 10 9 0 1 298 : 113 18
2 Sokol Dobruška 10 9 0 1 243 : 151 18
3 TJ S. Opatovice n.L. A 10 4 1 5 138 : 164 9
4 Sokol Krčín 10 4 1 5 205 : 218 9
5 TJ S. Podhorní Újezd 10 3 0 7 142 : 188 6
6 TJ Červený Kostelec 10 0 0 10 96 : 288 0

 

MUŽI

Rozlosování:

 

29.8.2010 15:30 TJ S. Opatovice n.L. B - Sokol Krčín B 18 : 21 (9 : 10)
4.9.2010 15:00 Sokol Nové Město n.M. - Sokol Dobruška C 11 : 19 (6 : 12)
18.9.2010 10:00 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška C 12 : 10 (5 : 2)

 

19.9.2010 10:00 Sokol Nové Město n.M. - TJ S. Opatovice n.L. B 19 : 21 (6 : 8)
26.9.2010 12:00 TJ S. Opatovice n.L. B - Sokol Dobruška C 15 : 22 (9 : 11)
17.10.2010 12:30 Sokol Krčín B - Sokol Nové Město n.M. 25 : 16 (11 : 7)

 

 

TABULKA - MUŽI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1 Sokol Krčín B 3 3 0 0 58 : 44 6
2 Sokol Dobruška C 3 2 0 1 51 : 38 4
3 TJ S. Opatovice n.L. B 3 1 0 2 54 : 62 2
4 Sokol Nové Město n.M. 3 0 0 3 46 : 65 0

__________________________________________________________________________________HOME