mladší žákyně starší žákyně dorostenky ženy

PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Rozlosování:

1.9.2010 15:00 Sokol Krčín A - Sokol Krčín B 11 : 3 (6 : 1)
5.9.2010 8:00 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 12 : 21 (8 : 10)
5.9.2010 15.45 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška 9 : 17 (6 : 10)

 

11.9.2010 10:15 HK Hlinsko v Čechách - TJ S. Opatovice n.L. 9 : 10 (6 : 6)
11.9.2010 12:45 HK Hlinsko v Čechách - TJ S. Opatovice n.L. 5 : 7 (2 : 4)
11.9.2010 12:30 Sokol Dobruška - Sokol Krčín B 13 : 3 (8 : 1)

 

12.9.2010 8:30 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín A 5 : 9 (3 : 6)
12.9.2010 13:15 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín B 7 : 1 (2 : 0)
18.9.2010 11:25 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Krčín A 9 : 13 (4 : 8)

 

18.9.2010 14:40 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Krčín B 10 : 2 (7 : 1)
19.9.2010 13:30 Sokol Dobruška - HK Hlinsko v Čechách 18 : 4 (7 : 3)
22.9.2010 15:00 Sokol Krčín B - Sokol Krčín A 4 : 15 (2 : 8)

 

25.9.2010 9:00 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Dobruška 16 : 10 (8 : 6)
26.9.2010 12:30 Sokol Krčín A - HK Hlinsko v Čechách 8 : 2 (4 : 1)
26.9.2010 14:45 Sokol Krčín B - HK Hlinsko v Čechách 0 : 2 (0 : 0)

 

2.10.2010 10:00 Sokol Dobruška - Sokol Krčín A 12 : 14 (7 : 7)
3.10.2010 8:30 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n.L. 10 : 9 (5 : 5)
9.10.2010 8:30 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n.L. 2 : 9 (1 : 4)

 

16.10.2010 12:45 Sokol Krčín A - TJ S. Opatovice n.L. 6 : 9 (3 : 4)
24.10.2010 11:30 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Dobruška 4 : 22 (3 : 9)

 

TABULKA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. TJ S. Opatovice n. L. 8 6 0 2 7957 12
2. Sokol Dobruška 8 6 0 2 123 : 71 12
3. Sokol Krčín A 8 6 0 2 8865 12
4. HK Hlinsko v Čechách 8 2 0 6 38 : 75 4
5. Sokol Krčín B 8 0 0 8 2484 0

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Rozlosování:

3.9.2010 16:00 Sokol Krčín A - Sokol Krčín B 17 : 6 (8 . 3)
5.9.2010 13:30 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 18 : 5 (8 : 1)
11.9.2010 9:00 HK Hlinsko v Čechách - TJ S. Opatovice n.L. 11 : 30 (3 : 16)

 

11.9.2010 13:45 Sokol Dobruška - Sokol Krčín B 8 : 17 (3 : 10)
12.9.2010 9:30 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín A 2 : 23 (2 : 11)
12.9.2010 14:15 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín B 18 : 18 (10 : 10)

 

12.9.2010 9:15 TJ S. Opatovice n.L. - TJ Červený Kostelec 35 : 3 (21 : 2)
18.9.2010 9:15 Sokol Dobruška - TJ Červený Kostelec 10 : 10 (5 : 4)
18.9.2010 10:20 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Krčín A 22 : 10 (8 : 4)

 

18.9.2010 13:35 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Krčín B 25 : 3 (17 : 2)
19.9.2010 8:00 Sokol Dobruška - HK Hlinsko v Čechách 6 : 21 (4 : 12)
19.9.2010 12:30 Sokol Krčín A - TJ Červený Kostelec 31 : 7 (14 : 4)

 

19.9.2010 14:45 Sokol Krčín B - TJ Červený Kostelec 12 : 11 (5 : 8)
25.9.2010 11:20 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Dobruška 36 : 7 (19 : 2)
9.10.2010 10:15 HK Hlinsko v Čechách - TJ Červený Kostelec 19 : 10 (12 : 5)

 

 

TABULKA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. TJ S. Opatovice n. L. 5 5 0 0 148 : 34 10
2. Sokol Krčín A 5 4 0 1 99 : 42 8
3. HK Hlinsko v Čechách 5 2 1 2 71 : 87 5
4. Sokol Krčín B 5 2 1 2 56 : 79 5
5. TJ Červený Kostelec 5 0 1 4 41 : 107 1
6. Sokol Dobruška 5 0 1 4 36 : 102 1

 

DOROSTENKY

Rozlosování:

5.9.2010 12:15 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 11 : 25 (2 : 12)
12.9.2010 10:30 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín 13 : 11 (9 : 2)
18.9.2010 8:00 Sokol Dobruška - TJ Červený Kostelec 23 : 10 (14 : 4)

 

19.9.2010 12:15 Sokol Dobruška - HK Hlinsko v Čechách 16 : 9 (7 : 4)
19.9.2010 8:00 Sokol Krčín - TJ Červený Kostelec 29 : 10 (13 : 4)
26.9.2010 8:00 Sokol Krčín - HK Hlinsko v Čechách 21 : 17 (13 : 8)

 

2.10.2010 8:30 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 20 : 15 (11 : 8)
9.10.2010 9:00 HK Hlinsko v Čechách - TJ Červený Kostelec 23 : 6 (11 : 3)
9.10.2010 11:30 HK Hlinsko v Čechách - TJ Červený Kostelec 28 : 9 (12 : 6)

 

16.10.2010 11:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška 8 : 26 (4 : 11)
17.10.2010 8:00 Sokol Krčín - TJ Červený Kostelec 32 : 10 (16 : 7)
24.10.2010 10:15 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Dobruška 13 : 16 (6 : 12)

 

 

TABULKA - DOROSTENKY
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Dobruška 6 6 0 0 126 : 66 12
2. Sokol Krčín 6 3 0 3 119 : 95 6
3. HK Hlinsko v Čechách 6 3 0 3 103 : 79 6
4. TJ Červený Kostelec 6 0 0 6 53 : 161 0

 

ŽENY

Rozlosování:

5.9.2010 9:30 SK Rubena Náchod - TJ S. Opatovice n.L. 24 : 7 (8 . 4)
5.9.2010 14:30 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška B 16 : 18 (8 : 10)
11.9.2010 11:30 HK Hlinsko v Čechách B - TJ S. Opatovice n.L. 18 : 7 (10 : 2)

 

12.9.2010 13:15 TJ S. Opatovice n.L. - TJ Červený Kostelec 14 : 21 (7 : 11)
18.9.2010 10:25 Sokol Dobruška B - TJ Červený Kostelec 24 : 8 (14 : 4)
19.9.2010 14:40 Sokol Dobruška B - HK Hlinsko v Čechách B 14 : 18 (9 : 8)

 

19.9.2010 13:30 Sokol Krčín B - TJ Červený Kostelec 27 : 15 (11 : 7)
25.9.2010 10:00 SK Rubena Náchod - Sokol Krčín B 22 : 19 (10 : 13)
25.9.2010 10:05 TJ S. Opatovice n.L. - Sokol Dobruška B 16 : 31 (10 : 16)

 

26.9.2010 13:30 Sokol Krčín B - HK Hlinsko v Čechách B 13 : 22 (5 : 8)
3.10.2010 10:00 HK Hlinsko v Čechách B - SK Rubena Náchod 18 : 20 (4 : 10)
9.10.2010 12:45 HK Hlinsko v Čechách B - TJ Červený Kostelec 26 : 10 (12 : 4)

 

9.10.2010 10:00 SK Rubena Náchod - Sokol Dobruška B 19 : 20 (9 : 11)
16.10.2010 11:30 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n.L. 19 : 12 (8 : 7)
23.10.2010 10:00 TJ Červený Kostelec - SK Rubena Náchod 9 : 30 (4 : 16)

 

 

TABULKA - ŽENY
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. HK Hlinsko v Čechách B 5 4 0 1 102 : 64 8
2. SK Rubena Náchod 5 4 0 1 115 : 73 8
3. Sokol Dobruška B 5 4 0 1 107 : 77 8
4. Sokol Krčín B 5 2 0 3 94 : 89 4
5. TJ Červený Kostelec 5 1 0 4 63 : 121 2
6. TJ S. Opatovice n.L. 5 0 0 5 56 : 113 0

__________________________________________________________________________________HOME