mladší žáci starší žáci dorostenci muži

PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

MLADŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

31.8.2014 8:00 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad 12 : 11 (5 : 8)
6.9.2014 11:45 Sokol Krčín - Sokol Podhorní Újezd 19 : 8 (8 : 6)
13.9.2014 14:30 Sokol Podhorní Újezd - TJ Červený Kostelec 19 : 10 (10 : 4)
13.9.2014 11:30 TJ Lázně Bělohrad - TJ Červený Kostelec 16 : 5 (8 : 2)

 

13.9.2014 8:30 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 17 : 19 (8 : 9)
20.9.2014 9:35 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín 17 : 14 (8 : 9)
20.9.2014 12:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Podhorní Újezd 25 : 7 (15 : 5)
21.9.2014 10:00 Sokol Podhorní Újezd - Sokol Krčín 4 : 19 (2 : 8)

 

27.9.2014 8:30 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec 31 : 4 (11 : 1)
28.9.2014 9:00 Sokol Podhorní Újezd - TJ Lázně Bělohrad 10 : 18 (5 : 12)
4.10.2014 9:00 Sokol Podhorní Újezd - TJ S. Opatovice n. L. 6 : 20 (2 : 11)
4.10.2014 9:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Krčín 9 : 22 (4 : 12)

 

11.10.2014 11:00 TJ Červený Kostelec - TJ S. Opatovice n. L. 3 : 34 (2 : 16)
11.10.2014 9:00 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Podhorní Újezd 10 : 8 (6 : 4)
12.10.2014 10:00 TJ Červený Kostelec - TJ Lázně Bělohrad 2 : 18 (1 : 9)
12.10.2014 8:15 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 17 : 14 (11 : 9)

 

19.10.2014 9:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. 14 : 13 (8 : 7)
25.10.2014 11:55 Sokol Krčín - TJ Lázně Bělohrad 17 : 13 (9 : 7)
25.10.2014 9:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Podhorní Újezd 5 : 11 (1 : 7)
26.10.2014 8:00 Sokol Krčín - TJ Červený Kostelec 12 : 6 (9 : 2)

 

 

 

 

TABULKA - MLADŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. TJ S. Opatovice n. L. 8 7 0 1 171 : 76 14
2. TJ Lázně Bělohrad 8 6 0 2 117 : 81 12
3. Sokol Krčín 8 5 0 3 134 : 93 10
4. Sokol Podhorní Újezd 8 2 0 6 73 : 126 4
5. TJ Červený Kostelec 8 0 0 8 44 : 163 0

 

STARŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

6.9.2014 13:00 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 14 : 21 (7 : 12)
6.9.2014 14:00 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 18 : 8 (9 : 2)
6.9.2014 15:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 8 : 18 (2 : 12)

 

13.9.2014 9:40 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 24 : 12 (12 : 6)
20.9.2014 10:55 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 4 : 13 (2 : 9)
27.9.2014 8:00 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 8 : 11 (3 : 7)

 

9.10.2014 17:00 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 8 : 17 (6 : 9)
12.10.2014 9:30 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 13 : 20 (7 : 10)
25.10.2014 12:50 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 9 : 10 (4 : 5)

 

18.10.2014 8:30 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 2 : 9 (1 : 4)
18.10.2014 9:30 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 14 : 7 (7 : 3)
18.10.2014 10:30 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 14 : 16 (8 : 10)

 

TABULKA - STARŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Dobruška 8 8 0 0 113 : 60 16
2. Sokol Krčín 8 3 0 5 113 : 112 6
3. TJ S. Opatovice n. L. 8 1 0 7 72 : 126 2

 

DOROSTENCI

Rozlosování:

29.8.2014 17:15 Sokol Krčín A - Sokol Krčín B 28 : 6 (13 : 2)
11.9.2014 17:15 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška 14 : 16 (5 : 10)
26.9.2014 17:15 Sokol Krčín B - Sokol Krčín A 14 : 36 (6 : 17)

 

27.9.2014 9:05 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 31 : 16 (17 : 7)
2.10.2014 17:15 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška 14 : 27 (9 : 11)
11.10.2014 13:30 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 31 : 16 (13 : 8)

 

 

 

 

 

TABULKA - DOROSTENCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Krčín A 4 4 0 0 126 : 52 8
2. Sokol Dobruška 4 2 0 2 75 : 90 4
3. Sokol Krčín B 4 0 0 4 48 : 107 0

 

MUŽI

Rozlosování:

 

31.8.2014 9:05 TJ S. Opatovice n. L. B - TJ Lázně Bělohrad 24 : 12 (9 : 3)
6.9.2014 10:00 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Dobruška B 21 : 20 (11 : 6)
13.9.2014 9:00 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška B 17 : 16 (7 : 5)

 

20.9.2014 11:50 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín B 16 : 19 (8 : 10)
27.9.2014 10:30 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška B 16 : 16 (9 : 8)
4.10.2014 9:15 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. B 29 : 18 (13 : 7)

 

5.10.2014 9:00 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška B 15 : 10 (8 : 4)
11.10.2014 16:00 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška B 18 : 21 (8 : 10)
12.10.2014 12:30 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Krčín B 27 : 30 (10 : 15)

 

18.10.2014 8:30 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. B 15 : 15 (9 : 9)
25.10.2014 11:30 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Dobruška B 20 : 23 (10 : 13)
25.10.2014 9:35 Sokol Krčín B - TJ Lázně Bělohrad 27 : 12 (13 : 3)

 

TABULKA - MUŽI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Krčín B 6 4 1 1 139 : 110 8
2. TJ S. Opatovice n. L. B 6 2 1 3 125 : 129 5
3. TJ Lázně Bělohrad 6 2 1 3 87 : 111 5
4. Sokol Dobruška B 6 2 1 3 106 : 107 5

__________________________________________________________________________________HOME