mladší žáci starší žáci dorostenci muži

PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

MLADŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

30.8.2015 9:45 Sokol Dobruška - TJ Podhorní Újezd 12 : 13 (6 : 5)
5.9.2015 15:00 TJ Podhorní Újezd - TJ Lázně Bělohrad 11 : 20 (5 : 7)
6.9.2015 9:00 TJ Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 16 : 8 (7 : 3)
12.9.2015 12:20 Sokol Krčín - TJ Lázně Bělohrad 12 : 13 (5 : 9)

 

13.9.2015 8:00 Sokol Krčín - TJ Podhorní Újezd 22 : 13 (11 : 6)
26.9.2015 10:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ Podhorní Újezd 13 : 9 (5 : 6)
27.9.2015 8:00 Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad 3 : 10 (3 : 3)
28.9.2015 8:30 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 12 : 11 (4 : 5)

 

4.10.2015 9:00 TJ Podhorní Újezd - Sokol Krčín 17 : 15 (10 : 7)
10.10.2015 10:05 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín 7 : 11 (2 : 7)
17.10.2015 8:30 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška 7 : 7 (5 : 1)
24.20.2015 8:30 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 26 : 13 (14 : 7)

 

 

 

 

TABULKA - MLADŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. TJ Lázně Bělohrad 6 4 1 1 70 : 53 8
2. Sokol Krčín 6 3 0 3 97 : 75 6
3. TJ Podhorní Újezd 6 3 0 3 79 : 90 6
4. Sokol Dobruška 6 1 1 4 55 : 83 3

 

STARŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

5.9.2015 10:15 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 17 : 20 (8 : 9)
6.9.2015 9:00 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec 25 : 5 (13 : 3)
12.9.2015 14:30 Sokol Krčín - TJ Lázně Bělohrad 27 : 16 (17 : 6)

 

12.9.2015 10:00 Sokol Dobruška - TJ Červený Kostelec 29 : 5 (15 : 4)
19.9.2015 10:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 21 : 32 (13 : 18)
19.9.2015 9:30 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška 8 : 21 (0 : 8)

 

26.9.2015 9:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ Červený Kostelec 26 : 4 (10 : 2)
27.9.2015 10:20 Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad 15 : 11 (7 : 4)
28.9.2015 10:50 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 23 : 26 (11 : 10)

 

3.10.2015 9:30 TJ Červený Kostelec - Sokol Krčín 5 : 26 (3 : 18)
3.10.2015 14:50 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad 17 : 21 (7 : 8)
10.10.2015 9:30 TJ Červený Kostelec - TJ S. Opatovice n. L. 8 : 28 (4 : 14)

 

10.10.2015 12:15 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín 19 : 23 (11 : 13)
11.10.2015 11:50 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 14 : 12 (9 : 8)
17.10.2015 11:40 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška 17 : 17 (11 : 9)

 

17.10.2015 10:00 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 33 : 12 (14 : 3)
18.10.2015 9:30 TJ Červený Kostelec - TJ Lázně Bělohrad 6 : 21 (4 : 9)
24.10.2015 10:50 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 24 : 28 (12 : 11)

 

24.10.2015 10:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. 10 : 14 (6 : 7)
25.10.2015 8:00 Sokol Krčín - TJ Červený Kostelec 24 : 4 (11 : 2)

 

TABULKA - STARŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Krčín 8 8 0 0 215 : 118 16
2. Sokol Dobruška 8 5 1 2 157 : 120 11
3. TJ Lázně Bělohrad 8 3 1 4 141 : 123 7
4. TJ S. Opatovice n. L. 8 3 0 5 146 : 143 6
5. TJ Červený Kostelec 8 0 0 8 45 : 200 0

 

DOROSTENCI

Rozlosování:

5.9.2015 9:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 12 : 29 (7 : 15)
19.9.2015 8:30 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 18 : 37 (8 : 17)
28.9.2015 9:35 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 10 : 26 (7 : 13)

 

11.10.2015 9:00 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 30 : 12 (15 : 6)
17.10.2015 8:30 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 23 : 10 (13 : 4)
24.10.2015 9:35 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 0 : 0

 

 

 

 

 

TABULKA - DOROSTENCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Krčín 3 3 0 0 86 : 38 6
2. Sokol Dobruška 3 2 0 1 69 : 50 4
3. TJ S. Opatovice n. L. 4 0 0 4 52 : 119 0

 

MUŽI

Rozlosování:

 

5.9.2015 11:20 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Dobruška B 18 : 22 (10 : 13)
12.9.2015 10:00 Sokol Krčín B - TJ Lázně Bělohrad 25 : 22 (12 : 10)
19.9.2015 14:30 Sokol Dobruška B - TJ Lázně Bělohrad 21 : 12 (8 : 7)

 

19.9.2015 11:20 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Krčín B 21 : 25 (11 : 15)
28.9.2015 12:00 Sokol Dobruška B - Sokol Krčín B 23 : 19 (14 : 12)
3.10.2015 12:30 TJ S. Opatovice n. L. B - TJ Lázně Bělohrad 21 : 15 (9 : 8)

 

10.10.2015 13:30 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín B 21 : 26 (8 : 11)
11.10.2015 13:00 Sokol Dobruška B - TJ S. Opatovice n. L. B 19 : 17 (12 : 6)
17.10.2015 11:20 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. B 16 : 7 (8 : 4)

 

17.10.2015 10:30 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška B 15 : 14 (8 : 7)
24.10.2015 12:00 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška B 0 : 0
24.10.2015 11:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. B 16 : 13 (6 : 5)

 

TABULKA - MUŽI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Dobruška B 5 4 0 1 99 : 81 8
2. Sokol Krčín B 5 4 0 1 111 : 94 8
3. TJ Lázně Bělohrad 6 2 0 4 101 : 120 4
4. TJ S. Opatovice n. L. B 6 1 0 5 97 : 113 2

__________________________________________________________________________________HOME