mladší žáci starší žáci dorostenci muži

PODZIMNÍ ČÁST / JARNÍ ČÁST

MLADŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

14.4.2017 9:05 TJ S. Opatovice n L. - Sokol Krčín 21 : 19 (10 : 10)
22.4.2017 10:15 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 16 : 16 (8 : 8)
22.4.2017 10:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ Podhorní Újezd 12 : 19 (6 : 9)
23.4.2017 9:00 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Podhorní Újezd 12 : 14 (9 : 10)
29.4.2017 8:30 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 11 : 6 (6 : 3)

 

29.4.2017 9:35 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad 15 : 5 (10 : 1)
29.4.2017 14:30 Sokol Krčín B - TJ Podhorní Újezd 9 : 21 (6 : 11)
30.4.2017 11:30 TJ Podhorní Újezd - TJ Lázně Bělohrad 15 : 3 (7 : 0)
13.5.2017 10:10 Sokol Krčín - TJ Podhorní Újezd 8 : 16 (5 : 9)
13.5.2017 9:00 Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad 15 : 5 (6 : 3)

 

14.5.2017 9:00 TJ Podhorní Újezd - Sokol Krčín B 12 : 10 (9 : 7)
20.5.2017 9:05 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín 8 : 7 (4 : 3)
20.5.2017 8:30 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 16 : 16 (10 : 9)
28.5.2017 9:30 Sokol Krčín - TJ Lázně Bělohrad 20 : 4 (12 : 1)
28.5.2017 10:30 TJ Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 25 : 14 (13 : 11)

 

3.6.2017 9:00 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška 3 : 16 (1 : 10)
3.6.2017 13:40 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. 8 : 11 (4 : 7)
3.6.2017 13:30 TJ Podhorní Újezd - Sokol Krčín 15 : 14 (9 : 7)
4.6.2017 9:00 TJ Podhorní Újezd - TJ S. Opatovice n. L. 19 : 12 (14 : 5)
10.6.2017 9:00 Sokol Dobruška - TJ Podhorní Újezd 7 : 11 (1 : 5)

 

10.6.2017 9:35 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 10 : 11 (5 : 6)
11.6.2017 8:00 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 11 : 14 (6 : 8)

 

TABULKA - MLADŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. TJ Podhorní Újezd 12 11 1 0 196 : 113 23
2. Sokol Dobruška 12 5 2 5 125 : 123 12
3. Sokol Krčín 12 2 3 7 124 : 148 7
4. TJ Lázně Bělohrad 12 2 2 8 93 : 154 6

 

STARŠÍ ŽÁCI

Rozlosování:

13.4.2017 17:00 Sokol Krčín B - Sokol Krčín A 19 : 23 (6 : 11)
14.4.2017 8:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín A 11 : 35 (5 : 16)
22.4.2017 11:15 TJ Lázně Bělohrad - TJ Podhorní Újezd 22 : 9 (10 : 3)

 

23.4.2017 9:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška 17 : 23 (5 : 10)
23.4.2017 12:00 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Podhorní Újezd 14 : 10 (10 4)
29.4.2017 10:50 Sokol Dobruška - Sokol Krčín B 28 : 27 (12 : 14)

 

7.5.2017 9:00 TJ Červený Kostelec - Sokol Krčín A 4 : 30 (0 : 17)
7.5.2017 10:30 TJ Červený Kostelec - Sokol Krčín B 16 : 19 (7 : 11)
13.5.2017 8:00 Sokol Krčín A - TJ Podhorní Újezd 26 : 7 (13 : 3)

 

13.5.2017 10:10 Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad 17 : 16 (10 : 9)
13.5.2017 9:00 TJ Červený Kostelec - TJ S. Opatovice n. L. 15 : 26 (3 : 12)
20.5.2017 11:15 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín A 8 : 27 (3 : 13)

 

20.5.2017 13:25 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín B 25 : 12 (14 : 4)
20.5.2017 9:35 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 27 : 14 (17 : 8)
21.5.2017 9:30 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 25 : 9 (10 : 3)

 

27.5.2017 9:00 TJ Červený Kostelec - TJ Lázně Bělohrad 7 : 16 (2 : 9)
3.6.2017 11:20 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. 19 : 11 (11 : 8)
3.6.2017 14:45 TJ Podhorní Újezd - Sokol Krčín B 20 : 14 (9 : 8)

 

10.6.2017 10:10 Sokol Dobruška - TJ Podhorní Újezd 23 : 21 (12 : 13)
10.6.2017 8:30 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. 7 : 31 (1 : 14)
18.6.2017 9:00 TJ Podhorní Újezd - TJ Červený Kostelec 20 : 13 (9 : 7)

 

 

TABULKA - STARŠÍ ŽÁCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Krčín A 12 12 0 0 334 : 127 24
2. TJ S. Opatovice n. L. 12 8 1 3 251 : 209 17
3. TJ Lázně Bělohrad 12 8 0 4 214 : 177 16
4. Sokol Dobruška 12 7 0 5 245 : 261 14
5. Sokol Krčín B 12 3 1 8 206 : 273 7
6. TJ Podhorní Újezd 12 3 0 9 154 : 223 6
7. TJ Červený Kostelec 12 0 0 12 140 : 273 0

 

DOROSTENCI

Rozlosování:

14.4.2017 12:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 24 : 32 (13 : 16)
22.4.2017 9:00 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 23 : 12 (13 : 7)
29.4.2017 12:00 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 29 : 22 (17 : 8)

 

27.5.2017 14:15 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 15 : 30 (6 : 16)
10.6.2017 10:40 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 32 : 12 (19 : 4)
11.6.2017 9:30 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 24 : 17 (10 : 9)

 

 

 

 

 

TABULKA - DOROSTENCI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Dobruška 8 7 0 1 209 : 138 14
2. Sokol Krčín 8 5 0 3 207 : 178 10
3. TJ S. Opatovice n. L. 8 0 0 8 143 : 243 0

 

MUŽI

Rozlosování:

 

14.4.2017 13:15 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Krčín B 21 : 19 (7 : 9)
22.4.2017 11:20 Sokol Dobruška B - TJ S. Opatovice n. L. B 21 : 17 (10 : 10)
29.4.2017 9:35 Sokol Dobruška B - Sokol Krčín B 23 : 22 (10 : 13)

 

27.5.2017 12:35 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Dobruška B 20 : 20 (8 : 9)
10.6.2017 12:00 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. B 20 : 20 (8 : 7)
11.6.2017 12:30 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška B 21 : 21 (10 : 11)

 

 

 

 

 

TABULKA - MUŽI
p tým záp. výhr. rem. prohr. skoré body
1. Sokol Dobruška B 8 5 2 1 171 : 164 12
2. TJ S. Opatovice n. L. B 8 2 2 4 166 : 173 6
3. Sokol Krčín B 8 2 2 4 180 : 180 6

__________________________________________________________________________________HOME