Čas letí rychle, a než jsme se ohlédli za minulou sezónou, už je tu ta nová a její první kolo. Družstvo žen Sokola Krčín do ní vstoupilo nejen se záměrem poprat se o dobré umístění, ale hlavně dát větší prostor mladší generaci hráček. V prvním kole doma Krčín hostil staronové ligové družstvo TJ Spoje Praha. Podle očekávání měly mít krčínské ženy nad letošním nováčkem ligy herní převahu, což se také prokázalo hned v počátku utkání. Zatímco se domácí střelkyně v prvním poločase dobře prosazovaly, obrana dovolila Spojům skórovat jen čtyřikrát (ve 13: minutě 6:4), do konce poločasu si tak Krčín vybudoval náskok 7 branek (11:4). Druhý poločas nebyl sice ze strany soupeře odevzdaný, ale ke snížení náskoku nebo změně rytmu hry také nedošlo. Jen prvních 9 minut divák neviděl branku ani na jedné straně. Poté však skóre ještě narůstalo až na konečných 19:9.  Výrazný výkon předvedla jak domácí brankařka H. Kočová, tak zkušená útočnice V. Zimlová se 7 brankami (70% úspěšností střelby).  V příštím kole zajíždí družstvo do Hlinska v Čechách, kde bude silnou motivací odčinění porážky z play off minulé sezóny.