V prvním podzimním kole hraném na domácím hřišti jsme doma hostili velmi ambiciózní celek z TJ Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Průběh prvního poločasu byl zpočátku pro nás příznivý. Hosté se dokázali do 11. minuty prosadit jen jednou a naši útočníci celkem snadno skórovali třikrát. Pak se hosté také v útoku chytili a udržovali se na dostřel. V 17. minutě 4:2 a v 19. minutě 5:3. Pak jsme si vybrali svoji chvilku, kde jsme se nedokázali prosadit především přes dobře chytajícího brankáře hostů, a hostující střelci se činili, kde v 24. minutě otočili skóre na 5:6. Naštěstí jsme se dokázali opět chytit a v 28. minutě jsme opět vedli 8:7. Do konce poločasu se dokázali prosadit již jen hosté ze Staré Vsi a tak se do kabin šlo s vyrovnaným poměrem branek 8:8.

V druhém poločasu pokračovala plejáda neproměnění vyložených šancí, kde naši střelci častokrát absolutně sami ve střelbě v ideální pozici pouze trefovali brankáře soupeře. Tím jsme se nedokázali nikdy odpoutat ve skóre. Do 24. minuty trval vyrovnaný stav 14:14, kdy po celý poločas žádný ze soupeřů se nedokázal odskočit na více než jednu branku. V 27. minutě hosté vstřelili rozdílovou branku na 14:15. Naštěstí se nám podařil závěr utkání. Do konce se nám podařilo vstřelit tři branky a hosté již nedokázali odpovědět. Celkově jsme tak vyhráli 17:15. S výsledkem utkání může panovat spokojenost. Do dalších utkání musíme především zásadně zlepšit finální zakončení. Jinak utkání bylo poznamenáno počátkem sezóny. Utkání řídil pan Jaroslav Bukovský ze Žatce.