O uplynulém víkendu odehrálo prvoligové družstvo žen dvoukolo v Severních Čechách. V sobotu jsme sehráli utkání na hřišti v Žatci. V utkání jsme chtěli potvrdit dobrou formu z minula, ale opak byl pravdou. Soupeřova pomalá ale účinná hra v útoku naší obraně nevyhovovala, a tak soupeř proměňoval lehce svoje šance. To se bohužel nedařilo našemu útoku, a proto rozdíl vstřelených branek po každém útoku narůstal až na konečných 18:9. Největším zklamáním tohoto utkání bylo, že na hřišti se vystřídaly všechny hráčky, ale ani jedna nepodala svůj standardní výkon.

Šefcová Marcela – Kočová Helena

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Žižková Radka – Lucie Pavlíková

Titlová Monika (3) – Zimlová Věra (3) – Fišerová Ludmila (1) – Poláčková Veronika (1) – Kotlářová Veronika (1) – Hamanová Lucie

Trenéři: Fišer Jiří – Zákravský Václav

V neděli jsme nastoupili ke svému dalšímu utkání proti Chomutovu. Bohužel už tak oslabené zadní řady postihla další komplikace v podobě zranění Soni Chrastilové. Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek, to se nám dařilo úvodních 5 minut, bohužel potom se zase opakovala naše střelecká nemohoucnost z minulého utkání. V poločase byl stav 12:6. Ve druhé polovině utkání se nám podařilo snížit až na rozdíl tří gólů, ale v rozhodujícím momentu zápasu jsme ztratili zbytečně balón a soupeř se opět střelecky chytil a utkání dovedl do úspěšného konce. Pochvalu v tomto utkání si zaslouží obrana ve složení V. Macková, L. Pavlíková a R. Žižková holky odehrály proti chomutovskému útoku velmi dobrý zapas.

Šefcová Marcela – (Kočová Helena)

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Žižková Radka – Pavlíková Lucie

Zimlová Věra (9) – Titlová Monika (3) – Poláčková Veronika (2) – Hamanová Lucie (2) – Kotlářová Veronika (2) – Fišerová Ludmila

Trenéři: Fišer Jiří – Zákravský Václav