V téměř mrazivé dubnové neděli odehrálo družstvo Sokola Krčín první ligové utkání jarní části soutěže, soupeřem mu bylo družstvo TJ Spoje Praha (12. místo v tabulce). Oběma týmům trvalo, než se v utkání rozehřály na pravou hráčskou teplotu, nakonec se to ale povedlo lépe Krčínu. Zhruba od 15. minuty prvního poločasu (2:5) si začal budovat náskok, na který už domácí nedokázali odpovědět (poločas 5:10). Ani ve druhé půli se soupeř nepokusil o snížení brankového rozdílu. Obrana Krčína včetně brankařky byla velmi pozorná, dovolila už pouze 4 proměněné šance. Útoku se dařilo velmi lehce obranu domácích překonávat rychlými kombinacemi. Přestože zůstalo ještě několik velkých střeleckých šancí nevyužito, zvýšil Krčín skóre až na rozdíl 12 branek (9:21). Důležité bylo také zapojení všech hráček ze soupisky. V prvním kole tedy spadl Krčínu nejen příděl sněhových vloček, ale i ten bodový.