S uplynulým víkendovým dvoukolem 1. ligy házené žen nemůže v Sokolu Krčín panovat spokojenost. Z možných čtyř bodů se podařilo získat pouhý jeden. V sobotu byl soupeřem TJ Šr. Žatec. Po celé utkání nevyniklo výkonem ani jedno družstvo, po celou hrací dobu neodskočilo žádné z nich na více než dvoubrankový náskok (jedinkrát ve 2. poločase 13:11).  Po ospalém prvním poločasu (8:8) bylo nutné z pohledu Krčína zlepšit jak obrannou nedůraznou hru, tak útočnou nepřesvědčivou fázi – jenže záměr se neuskutečnil. Soupeř pokaždé dokázal na podařenou akci Krčína odpovědět, nerozhodný stav tak platil i ve 29. minutě. Rozhodčí Schmidt následně neuznal pro technickou chybu poslední žatecký gól, výsledek proto zůstal 16:16.

Šefcová Marcela – (Kočová Helena)

Macková Veronika – Štefková Alexandra – Linhartová Veronika – Chrastilová Soňa

Poláčková Veronika (6) – Zimlová Věra (4) – Koudelková Petra (3) – Fišerová Ludmila (2) – Hamanová Lucie (1) – Kotlářová Veronika

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav

Druhý den krčínské hráčky zatížilo kromě nutnosti zlepšit kvalitu hry i počasí, konkrétně vytrvalý déšť, který nikdy sám o sobě hezkou házenou nepodpoří. Na hřiště Krčína přijel tradiční rival SK Chomutov NH. Ovšem hned v prvním poločase se jasně ukázalo, komu dělá déšť větší problémy. Krom velkého zpomalení hry měl vliv i na nízký gólový výsledek. Zatímco Chomutovu se ale dařilo průběžně proměňovat největší šance, útok Krčína několikrát míč ztratil chybou v přihrávce, jindy nepřesnou střelbou. Ještě v 7. minutě bylo skóre vyrovnané (2:2), pak ale přišel velmi dlouhý gólový půst Krčína a nárůst propastného rozdílu (1. poločas 3:8). Na začátku druhé půle byla vidět snaha o zdramatizování utkání – obrana Krčína několik míčů získala, 3. až 12. minuta byla i gólově úspěšná (7:10), jenže pak přišel opět nevysvětlitelný útlum a další branka domácích padla až ve 30. minutě. Získaný náskok nevýrazně hrajícího Chomutova tak stačil na vítězství 8:13.

Macková Veronika – Linhartová Veronika – Štefková Alexandra – (Chrastilová Soňa)

Fišerová Ludmila (4) – Poláčková Veronika (3) – Koudelková Petra (1) – Zimlová Věra – Kotlářová Veronika – Hamanová Lucie