V dalším dvojkole hraném na domácím hřišti jsme doma hostili v sobotu Sokol Nezvěstice a v neděli Sokol Tymákov. V sobotním utkání se očekávala pohledná rychlá házená, která byla podpořena i slušným počasím. Vše bylo podle předpokladu. Oba týmy předváděly rychlou házenou a pro nás bylo podstatné, že my jsme vždy byli minimálně o jednu branku napřed. V 5. minutě 2:1 v 8. minutě 4:3 a v 11. 6:4. Hosté se sice ještě v 12. minutě dokázali přiblížit na rozdíl jediné branky 6:5, ale pak jsme podstatně zlepšili obranou činnost a dovolili hostujícímu týmu do 25. minuty skórovat pouze jednou. Naše útočná řada se ale činila. Vstřelila 6 branek, a tím jsme se dokázali výrazně brankově odpoutat na 12:6. Hosté nás v závěru poločasu přece jenom dokázali potrápit. Zvládli korigovat výsledek na poločasových 13:9. Zpočátku druhé části zápasu se nám dařilo hosty držet v dostatečném odstupu. Ve 4. minutě 15:10, v 6. 16:11. Pak jsme si v zápase hraném v rychlém tempu vzali krátkou střeleckou pauzu a hosté v 11. minutě dotáhli až na rozdíl dvou branek 16:14. Naštěstí to byl jen krátký výpadek a více jsme hostům nedovolili. V 16. minutě byl stav 19:16. Následně v utkání oba týmy nedokázali proměnit několik šancí a teprve až v 25. minutě hosté snížili na 19:17. Ihned jsme kontrovali na 20:17 a v 28. a 30. minutě zvyšovali na 22:17. Hosté v samém závěru ještě korigovali na konečných 22:18. Zápas byl velmi pohledný z obou stran, kde jsme v rozhodujících chvílích dokázali lépe fungovat v obranné činnosti. Utkání řídil pan Otto Schmitd z Rokytnice.

M. Chmelík – P. Kalivoda

M. Leugner -  M. Červinka – J. Mikolášek – R. Šefc – (V. Hrnčíř)

O. Václavek (12) – J. Štrof (5) – L. Marek (4) – P. Samek (1) – J. Valtera – (K. Zimla)

Trenéři: Pavlík Tomáš

Po sobotní vítězné přestřelce jsme potřebovali potvrdit vítězství i v neděli proti do té doby vedoucímu týmu letošního ročníku Sokolu Tymákov. Proti sobotnímu zápasu byl zásadní rozdíl v počasí. Velmi nevlídné deštivé nebe a chlad ovlivnil celý průběh. Začali jsme dobře a v 7. minutě vedli 3:1, ale nastolené tempo jsme nedokázali udržet a hosté otočili v 12. minutě na 3:4. Druhá část poločasu se nám vydařila lépe. V 24. minutě jsme upravovali na 6:5 v náš prospěch a následně v 26. na 7:5. Do konce poločasu oba týmy ještě dokázali vstřelit po jedné brance a upravit tak poločasové skóre na 8:6. Obraz hry se v druhé části nezměnil. Oba týmy díky počasí spíše bojovali než, aby mohli předvádět pohlednou házenou. Dařilo se nám po celou dobu hosty držet minimálně o jednu branku pozadu v 7. minutě 9:8 následně v 11. minutě 10:8 ve 13. 10:9 a v 16. 11:9. V 18. minutě se hosté naposledy přiblížili na rozdíl jediné branky 11:10. Hosté již více do konce utkání nedokázali překonat naši dobře bránící obranu a nám se v útočné části podařilo v 22. a 24. minutě vstřelit rozdílové branky až na konečných 13:10. Bohužel celé utkání bylo poznamenáno počasím, ale i tak lze vyzdvihnout bojovnost obou týmů. Utkání řídil pan Baumruk Jan.

M. Chmelík – (P. Kalivoda)

M. Leugner – R. Šefc – M. Červinka – (V. Hrnčíř)

O. Václavek (7) – L. Marek (4) – J. Valtera (2) – P. Samek – (K. Zimla)

Trenéři: Pavlík Tomáš