Družstvo žen Sokola Krčín sice přijelo na hřiště HK Hlinska s odhodláním odčinit všechna dřívější zaváhání, avšak všechno nešlo podle plánu. Pokud by k rozdělení bodů stačilo pouze 30 minut hry, Sokol Krčín by odcházel spokojen. Od začátku byla znát mírná převaha, útok proměňoval šance především ze hry jeden na jednoho, zadní řadě se podařilo pokrýt poloosobní obranou nejlepší střelkyni Bonaventurovou (dvě branky za poločas). Poločasový výsledek 8:11 tým ještě potvrdil na začátku druhého poločasu (9. minuta 8:13). Jenže pak jako by tým zapomněl recept na vítězství, hra se obrátila. V útoku ustal rychlejší pohyb, obraně Hlinska se dařilo velmi tvrdou hrou zastavovat útočné akce, domácí útočnice se naopak prosazovaly více. Krčín se bohužel nechal ovlivnit emocemi, přestal diktovat svou hru, což zapříčinilo ztrátu vedení a prohru 17:16. Tuto prohru se týmu snad podaří odčinit v příštím domácím dvoukole, kdy hostí družstvo Tymákov a Modřany.

Kočová Helena – Šefcová Marcela

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Štefková Saša – (Linhartová Veronika – Popelková Iveta)

Fišerová Ludmila (9) – Poláčková Veronika (3) – Zimlová Věra (3) – Hamanová Lucie (1) – Koudelková Petra – (Kotlářová Veronika)

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav