V prvním jarním domácím zápasu dorazil na hřiště Sokolu Krčín soupeř z Hlinska v Čechách. Již tradičně se očekával napínavý zápas, soupeř byl aktuálně o dvě příčky výš v tabulce. První poločas lze rozdělit na dvě části. První dvacetiminutovka byla ve znamení minima proměněných šancí na obou stranách, na straně krčínského útoku to bylo především vinou neproměňování velkých šancí, neúspěšnou střelbou v poslední části útočné fáze. Na odskok ve skóre, na kterém se ve velké míře zasloužila obrana Krčína získanými míči a brankářskými zákroky (M. Šefcová 83%), si musel Krčín počkat až do 20. minuty (4:2). Potom už konečně rozdíl narůstal (poločas 8:3). Mohlo se zdát, že byl zápas rozhodnut, ovšem prvních deset minut druhé půle Krčín prohrál 3:6 a rozdíl byl smazán (10. min. 11:9). V této fázi podpořila obranu i střídající brankářka H. Kočová. Dramatický konec tak byl ve znamení snahy stůj co stůj nedovolit Hlinsku vyrovnat, což se povedlo, a tak si Krčín připisuje dva body za vítězství v poměru 17:16.

Šefcová Marcela – Kočová Helena

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Štefková Saša – (Pavlíkova Lucie)

Poláčková Veronika (5) – Fišerová Ludmila (5) – Titlová Monika (4) – Hamanová Lucie (2) – Zimlová Věra (1) – (Kotlářová Veronika) – (Valášková Monika)

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav