V neděli jsme hostovali na hřišti Sokola Dobruška, který byl favoritem tohoto utkání. Hned od začátku se soupeř lehce prosazoval, zatímco naše útočnice se do střeleckých pozic dostávaly velmi těžko. Naše hra byla během celého poločasu málo nápaditá a příliš mnoho nepřesných nahrávek nás připravilo o vyrovnanější průběh hry. Na konci prvního poločasu již soupeř vedl výrazným rozdílem 11:5. Bohužel ani po přestávce se naše hra příliš nezlepšila, takže náskok domácích ještě více narůstal. V polovině druhého poločasu sáhly oba týmy k výměně hráček základní sestavy. Ani potom se naše střelecká aktivita nezlepšila, i když jsme si vytvářeli mnohem víc prostoru v útočné třetině. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím domácích a lze jen doufat, že střelecká "neplodnost" se zlepší o příštím víkendu, kdy hostíme soupeře ze západních Čech - první celek tabulky TJ Přeštice a Sokol Blovice. Tímto zveme všechny diváky na házenkářský víkend. Přijďte podpořit naše ženy v bojích o poslední body v základní části.

Šefcová Marcela – (Kočová Helena)

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Štefková Saša – Šimůnková Karin – Žižková Radka – (Pavlíkova Lucie)

Poláčková Veronika (3) – Hamanová Lucie (2) – Zimlová Věra (2) – Koudelková Petra (2) – Fišerová Ludmila – (Kotlářová Veronika)

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav