V dalším utkání 1. ligy národní házené mužů jsme hostili na našem hřišti celek 1. NH Brno. Tým z Brna již několik let okupuje pravidelně přední místa tabulky, a tak nás čekal velmi těžký zápas. První poločas byl velmi vyrovnaný a jen krátce se nám podařilo se odpoutat na rozdíl dvou branek. Až do 16. minuty se oba týmy střídali ve vedení. V 5. minutě 1:2 v 9. 3:2 a v 16. 3:4. Následně se zadařil krátký úsek do 23. minuty, kde jsme otočili stav na 6:4 a až do 29. minuty jsme stále drželi tento náskok, kdy svítilo na ukazateli 8:6. Bohužel závěr nám vůbec nevyšel. Hosté dvěma rychlými brankami dokázali srovnat na poločasových 8:8. Druhý poločas byl opakem prvního. Hosté byli stále ve vedení a my jsme jenom dotahovali. Ve 4. minutě 9:10 ve 13. 10:12, v 18. 12:14 a v 20. minutě 13:15. Stále se nám do té doby nedařilo získat několik potřebných balónů a efektivně zakončit. Ve 23. minutě se přece jenom podařil zisk tolik důležitých míčů. Následně jsme srovnali skóre na pro další vývoj nadějných 15:15. Hosté se, ale následně oklepali a již nás více nepustili ke zvratu utkání. Vždy jsme sice dokázali srovnat v 24. minutě na 16:16, v 29. minutě 17:17. Bohužel poslední slovo měli hosté a zhruba minutu před koncem šli opět do vedení 17:18. Měli jsme sice ještě šanci vyrovnat a následně i měli celkem výhodnou pozici pro zakončení, ale nepodařilo se nám ji proměnit, a tím jsme bohužel utrpěli letošní první domácí porážku, a to nejtěsnějším možným rozdílem. V utkání jsme bohužel nenašli spolehlivý recept na postupný útok hostujícího celku a na naše poměry jsme měli velmi málo získaných míčů. Utkání řídil pan Jan Adámek z Přeštic