V neděli hostily ženy Sokola Krčín své nejbližší ligové sousedy – Sokol Dobrušku. S výsledky posledních zápasů nemohl být Krčín spokojen, a tak bylo potřeba vrhnout všechny síly na boj o důležité body. Z počátku byl souboj vyrovnaný, prim hrály především obrany obou družstev (10. min. 3:3), v polovině prvního poločasu byl Krčín i ve vedení (17. min. 5:3). Bohužel neudržel tempo proměňování šancí a soupeř tak mohl jít do vedení. V poločase už vedl soupeř o dvě branky 7:9. Ve druhé půli mohli ještě diváci sledovat gólový nádech domácího útoku (5. min. 10:10), ten však byl příliš slabý, Krčín nedokázal využít ani nepřítomnosti dobrušské jedničky v brance a své šance neproměňoval. Obrana tentokrát podala solidní výkon a nedopustila útoku hostí žádný velký rozlet, bohužel v posledních dvou minutách již nedokázala připravit Dobrušku o míč. Derby tak skončilo rozdílem jediného gólu 15:16. Sokol Krčín musí tedy vrhnout všechny své síly do posledního dvoukola podzimní části, o body bude bojovat na Plzeňsku.

Šefcová Marcela – (Kočová Helena)

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Štefková Saša – Linhartová Veronika

Fišerová Ludmila (6) – Zimlová Věra (5) – Poláčková Veronika (4) – Hamanová Lucie – Kotlářová Veronika – (Koudelková Petra)

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav