V úvodním zápase domácího dvoukola jsme přivítali vicemistra republiky z loňské sezóny Sokol Tymákov. První poločas byl velmi ovlivněn tvrdou hrou soupeře, přesto jsme dokázali se soupeřem držet krok v počtu vstřelených branek. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a kvalita útoků převyšovala nad obrannou činností. Díky tomu bylo skóre v poločase srovnané 11:11.

V druhém poločase byla hra velmi vyrovnaná. Po rychlých protiútocích na každé straně přibývaly branky. Ve 23. minutě soupeř odskočil na rozdíl 2 branek a v tuto chvíli se zdál výsledek zápasu pro nás bodově ztracen, ale naše útočnice dokázaly během pěti minut opět skóre srovnat a utkání díky tomu skončilo spravedlivou remízou 24:24. V utkání je nutné vyzdvihnout hru celého týmu a pochválit za bojovnost. Střelecky se v utkání zaskvěla Veronika Poláčková, autorka 11 branek (úspěšnost 55%). Utkání řídil rozhodčí Havlík z Rokytnice.

Kočová Helena – Šefcová Marcela

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Linhartová Veronika – (Popelková Iveta – Metelková Adéla)

Poláčková Veronika (11) – Fišerová Ludmila (6) – Zimlová Věra (5) – Hamanová Lucie (2) – (Koudelková Petra – Kotlářová Veronika)

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav

V nedělním zápase domácího dvoukola jsme na našem hřišti přivítali TJ Spartak Modřany v čele s naší bývalou spoluhráčkou Marií Duškovou. Utkání jsme od začátku pevně ovládli a v průběhu prvních patnácti minut jsme vedli rozdílem čtyř branek 5:1. V druhé polovině 1. poločasu se úspěšnost střelby našeho útoku snížila, tak, že v poločase bylo skóre pro soupeře velmi přijatelné 7:3.

Na začátku 2. poločasu náš útok opět zabral a v 10. minutě 2. poločasu jsme vedli již 11:4. Tento výsledek náš tým natolik uspokojil, že brankového výpadku dokázal soupeř využít a snížil v 18. minutě na rozdíl 3 branek (11:8). Přesto jsme dokázali utkání dotáhnout do vítězného konce. Na utkání se výrazně podepsala brankářka hostí, při lepším proměňování střeleckých příležitostí jsme mohli vyhrát výraznějším rozdílem. Přesto lze pochválit všechny hráčky za uplynulé dvoukolo a výborný zisk 3 bodů. Utkání řídil nepřesně rozhodčí z Vítkovic, pan Paško.

Kočová Helena – Šefcová Marcela

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Linhartová Veronika – Popelková Iveta – Metelková Adéla

Poláčková Veronika (5) – Zimlová Věra (5) – Fišerová Ludmila (3) – Koudelková Petra (1) – Hamanová Lucie – Kotlářová Veronika

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav