Krčínské ženy mají za sebou poslední dvoukolo podzimní části soutěže, po několika smolných prohrách nutně potřebovaly zisk bodů, aby se udržely ve středu tabulky. V sobotu byl soupeřem první celek tabulky TJ Přeštice. Z počátku utkání nebylo znát, který z celků je výše postavený. Po delším období, kdy se Krčín v útoku trápil a nemohl najít své střelecké sebevědomí, se zdálo, že to bude on, kdo bude diktovat tempo hry. Obrana nenechala domácím útočnicím příliš prostoru, útok dobře kombinoval i zakončoval (6. min. 1:3, 15. min. 3:5). Mírný nástup Přeštic však znamenal vyrovnání na poločasových 9:9. Přestože poločasová domluva zněla pokračovat v dobrém výkonu, stal se přesný opak. Gólový výpadek opět zhatil všechny naděje. Během prvních 20 minut druhé půle se hra otočila, Krčín dokázal dát jen jediný gól, zato jich více obdržel (20. min. 14:10). Vítězství opět nepřišlo, i když bylo po výkonu v prvním poločasu velmi nablízku. Zklamala ale produktivita v jasných šancích, tři pokutové a osm trestných neproměněných hodů mluví za vše. Konečný výsledek utkání byl tedy 17:14.

Šefcová Marcela

Macková Veronika – Štefková Alexandra – Nejmanová Barbora – (Koudelková Lucie)

Poláčková Veronika (5) – Fišerová Ludmila (4) – Zimlová Věra (3) – Koudelková Petra (1) – Kotlářová Veronika (1)

Trenér:  Fišer Jiří – Zákravský Václav

Druhý den čekal na Krčín tým z devátého místa tabulky Sokol Blovice, který den předtím prohrál s Dobruškou 22:29. Dalo se tedy čekat, že bude v útočné fázi nepříjemný. Utkání ale nebylo nakonec přeplněné brankami, ale emocemi. Krčín nastoupil proti očekávání ke hře dost laxně a nedůsledně v obraně i útoku, a tak dovolil výkonnostně průměrnému soupeři vyniknout (20. min. 7:4, stejně i poločas). Výtky se snášely i na hlavu rozhodčího (p. Zdráhal z Nezvěstic), proto nebylo divu, když přišla i první červená karta a oslabení na začátku druhého poločasu. Kupodivu ale teprve tato nevýhoda dokázala Krčín vyburcovat k dobrému výkonu, zvlášť když přišlo vzápětí další vyloučení za špatně provedené střídání. V 10. minutě bylo již srovnáno 8:8. Bohužel se na další gól Krčína čekalo až do 21. minuty (11:9), gólový nástup byl tedy ve výsledku jen poloviční. Po vyhroceném průběhu utkání může být Krčín spokojený se ziskem jednoho bodu za remízu 13:13, rozhodně však nemůže být spokojený s výkonem za celý podzim. Příští víkend je v plánu již předehrávka jarního kola, na hřiště Krčína zavítá SK Studénka.