V dalších zápasech jsme zajížděli na horkou půdu severní Moravy. K nováčkovi SSK Vítkovice a v nedělním zápase SK Studénka. V sobotním zápase jsme hráli na půdě nováčka letošního ročníku SSK Vítkovice a odjížděli jsme bez několika hráčů základní sestavy, takže jsme se museli spolehnout především na naši větší zkušenost. Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané, kde jsme domácí stále udržovali minimálně o jednu branku za námi. Ve 4. minutě 0:2, ve 13. 3:4 a v 15. minutě dokonce 3:6. Bohužel jsme polevili a domácí v 21. minutě srovnávali na 6:6. Naštěstí jsme se opět chytli a v 23. minutě opět odskočili na 6:8. Až do samého konce poločasu jsme si udržovali malý náskok, který domácí korigovali trestným hodem po čase na 9:10. V druhé části utkání se zkraje spustila rychlá přestřelka, kde se oba týmy střídaly rychle ve vstřelování branek a v 15. minutě byl stav vyrovnaný 15:15. Pak se nám podařilo zastavit domácí útočníky a úspěšně odskočit na rozhodující rozdíl v 25. minutě 15:18. Domácí sice ještě snížili v 28. minutě na 17:18, ale více jsme jim nedovolili. V 28. minutě jsme zvyšovali na 17:19. Domácí dokázali již pouze snížit na konečných 18:19. Vítězství bylo vybojováno a patří dík všem zúčastněným. Velmi výrazně se také ve své ligové premiéře předvedl dorostenec T. Marek, který musel zaskočit v polovině druhé poloviny za zraněného M. Leugnera.

Utkání řídil Jiří Havlík z Rokytnice u Přerova.

M. Chmelík – P. Kalivoda

M. Leugner -  M. Červinka – J. Mikolášek – T. Marek – V. Hrnčíř

J. Štrof (7) – P. Samek (6) – J. Valtera (5) – K. Zimla (1) – (J. Hladík) – (M. Čtvrtečka)

Trenér:  Pavlík Tomáš

V nedělním utkání na půdě SK Studénka jsme věděli, že nás nečeká lehký soupeř, se kterým na jeho půdě často nebodujeme. Průběh tomu i nasvědčoval. Hráli jsme s domácími vyrovnanou partii, ale do vedení jsme se dostávali velmi sporadicky. V 18. minutě 2:3, ale v 19. již 4:3. Až do samého závěru první poloviny jsme dokázali s domácími držet krok. V 23. minutě 5:5 v 27. 6:6. Bohužel v závěru dokázali domácí ještě využít jednu příležitost a dostali se do vedení 7:6. Ve druhé části pokračovala spíše bojovná než pohledná házená a domácí v ní do 7. minuty dokázali odskočit na 9:7. Sice jsme třemi brankami v řadě dokázali otočit skóre na 9:10, ale vzápětí domácí oplatili stejnou mincí a v 19. minutě vedli 12:10. Bohužel v druhé části druhé poloviny utkání jsme ztratili potřebnou aktivitu v útočné fázi a to se výrazně projevilo na výsledku. Domácí do 27. minuty odskočili na 15:11, a tím i rozhodli celé utkání. V závěru jsme sice ještě zvýšenou snahou dokázali snížit na konečných 15:13, ale na více jsme již bohužel neměli. Víkendová utkání měla rozdílné charaktery. V sobotním dominovali spíše útoky, naopak v nedělním to byly obrany, které určovaly charakter utkání. Bohužel v nedělním utkání jsme již nedokázali navázat na naše předešlé zápasy v útočné řadě.  Utkání řídil Otto Schmidt z Rokytnice u Přerova.

M. Chmelík – (P. Kalivoda)

M. Leugner – J. Mikolášek – M. Červinka – (V. Hrnčíř) – (T. Marek)

O. Václavek (5) – J. Štrof (5) – J. Valtera (2) – P. Samek (1) – (J. Hladík) – (K. Zimla) – (M.Čtvrtečka)

Trenér:  Pavlík Tomáš