V uplynulém víkendu spojilo družstvo žen Sokola Krčín hned dvě ligová kola, v sobotu si předehrávala zápas s Rokytnicí u Přerova. Na tomto hřišti vedlo družstvo vždy vyrovnané souboje a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Krčínské družstvo by mohlo získat psychickou výhodu na počátku utkání (3. min. 0:2), kdy se dařilo pokrýt soupeřovy útočné pokusy, a na druhé straně vsítil s lehkostí několik branek. Jenže zaváhání přišlo a skóre se začalo vyrovnávat (14. min. 3:3), následně se přetahovalo o jednu či dvě branky. Po poločasovém výsledku 9:8 pokračovala hra ve stejném duchu dál. Krčínský útok se trápil se zakončováním vyložených šancí, bohužel družstvo v této fázi nepodržela ani obranná hra. Ačkoli Krčín ve druhém poločase vedl i o dvě branky (16. min. 13:15), v rozhodující poslední minutě naopak o dvě prohrával. Z rychlého protiútoku snížil a měl šanci i vyrovnat, štěstí však nestálo na jeho straně a výsledek tak zůstal na stavu 20:19.

Kočová Helena – Šefcová Marcela

Macková Veronika – Štefková Alexandra – Linhartová Veronika – Nejmanová Barbora – (Chrastilová Soňa)

Poláčková Veronika (9) – Fišerová Ludmila (8) – Zimlová Věra (2) – Hamanová Lucie – Koudelková Petra – Kotlářová Veronika

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav

Druhý den bylo na programu další kolo soutěže a Sokol Krčín hostoval na hřišti SK Studénky. Snad již tradičním přivítáním bylo pro hráčky chladné počasí a mokrý povrch. Velmi pečlivou obrannou hrou v prvním poločase dostalo krčínské družstvo pouze 6 branek, útočná fáze si vybrala menší pauzy, ale dokázala vybudovat dostatečný náskok (4. min. 2:0, 15. min. 3:7), který téměř prohospodařila ve druhé půli. Z počátku skóre rostlo na obou stranách, na krčínské straně však pouze do 11. minuty (9:14), velmi dlouhých 19 minut se útoku nepodařilo vsítit branku. V tomto utkání se však Krčín mohl spolehnout na pozornou obrannou hru s dobrým výkonem brankařky Šefcové (65%). Když už se trenéři mohli v závěru strachovat o cenné body, pojistila technickou střelou výsledek L. Hamanová  (celkem 5 branek, 83%) na 12:15 a body putovaly na východ Čech.

Kočová Helena – Šefcová Marcela

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Linhartová Veronika – (Štefková Alexandra – Nejmanová Barbora)

Hamanová Lucie (5) – Poláčková Veronika (5) – Fišerová Ludmila (3) – Zimlová Věra (1) – Kotlářová Veronika (1) – Koudelková Petra

Trenéři: Fišer Jiří, Zákravský Václav