O uplynulém víkendu jsme sehráli dva zápasy play off s naším tradičním soupeřem z Dobrušky. V prvním zápase čtvrtfinále, hraném na našem hřišti, jsme začali hned od začátku tahat za kratší konec. Naše útočnice neproměňováním střeleckých příležitostí nabídly soupeři možnost odskočit na rozdíl 3-4 branek ( 5 : 8 ). Ve druhém poločase se naše střelecká produktivita zlepšila, bohužel ale soupeř v útočné fázi taky přidal a na konci utkání svítilo skóre 16:22. Hráčky lze pochválit za bojovnost, ale soupeř si vytvořil dostatečný náskok do odvety.

V nedělním zápase v Dobrušce byl náš nástup do utkání ještě horší než v sobotu (4 : 0) a v poločase bylo o postupujícím družstvu do semifinále rozhodnuto (11 : 4).  Ve druhém poločase nastoupila obě družstva ve změněných sestavách, kdy dostaly šanci hráčky z obou střídaček. Domácí v poklidném tempu zvítězily 19:11. Přejeme jim hodně úspěchů v semifinálových zápasech s Tymákovem. Druhou dvojici semifinalistů tvoří týmy Přeštic a Hlinska.

Naše cesta tímto ligovým ročníkem bohužel končí. Touto sezonou se s námi loučí trenér Vašek Zákravský a útočnice Ludmila Fišerová, která přebírá tým jako hlavní trenér. Oběma tímto děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

Šefcová Marcela – Kočová Helena

Macková Veronika – Šimůnková Karin – Štefková Alexandra – Nejmanová Barbora – Žižková Radka

Fišerová Ludmila (7, 1) – Zimlová Věra (3, 2) – Titlová Monika (1, 2) – Poláčková Veronika (3, -) – Hamanová Lucie (2, 2) – Kotlářová Veronika (-, 2) – Koudelková Petra (-, 2)

Trenéři: Fišer Jiří – Zákravský Václav