V sobotu sehrálo družstvo žen Sokola Krčín odložený zápas s SK Studénkou. Bohužel se potvrdily obavy, aby se z relativně jasného zápasu nestalo drama o body. Studénka nevynikala rychlým ani zdatným útokem, avšak obrana Krčína se tím nechala ukolébat a pozbyla pozornosti a aktivnosti. Nedovolila sice soupeři v prvním poločase příliš branek (8:6), ale hned několik z nich bylo spíše z nepozornosti. Útočná řada Krčína také nesnese přísnější měřítko, kombinace byly spíše pomalé, nenápadité, a pokud došlo na střelbu, často ztroskotala na brankářce hostí (úspěšnost střelby celkově 31%). Ve druhém poločase přišel místo zlepšení větší útlum, soupeř předvedl větší touhu po vítězství a bojovnost a dostal se dokonce 5 minut před koncem do vedení. V tu chvíli ale začal rozhodčí Málek sčítat nasbírané fauly a rozdal několik pokutových hodů, ten rozhodující byl proměněn až po skončení základní hrací doby a Krčín jím ještě zachránil bod za remízu, i když z předvedené hry nemohl mít radost.

Šefcová Marcela – Kočová Helena

Macková Veronika – Štefková Alexandra – Chrastilová Soňa – Žižková Radka – Lucie Koudelková

Titlová Monika (4) – Fišerová Ludmila (3) – Zimlová Věra (3) – Hamanová Lucie (2) – Kotlářová Veronika

Trenéři: Fišer Jiří – Zákravský Václav

V neděli přivítalo krčínské hřiště Sokol Rokytnici. Papírově se jedná o silnějšího soupeře než předešlého dne, ale na hře to nebylo znát. Tentokrát předvedlo družstvo Krčína pěknou házenou, disciplinovaný výkon ve všech řadách, nedalo soupeři prakticky nadechnout. Od začátku si budoval náskok (6. minuta 4:1, 24. minuta 9:4), tentokrát proměňoval vyložené šance, které si tvořil rychlými kombinacemi. Po poločasovém stavu 11:7 se blýskla hlavně obrana Krčína s brankářkou Šefcovou (64% úspěšnosti), do 16. minuty obdržela jen jednu branku, a útok tak mohl náskok jen zvyšovat (16:9). Kromě zastupující kapitánky Moniky Titlové (10 branek) byla vidět i nová posila z družstva dorostenek Radka Žižková, ve svém teprve druhém zápasu získala hned několik míčů. Zápas skončil jasným výsledkem 20:13 a Krčín tak napravil pošramocenou reputaci ze sobotního utkání a drží si pozici v první polovině ligové tabulky.

Šefcová Marcela – (Kočová Helena)

Macková Veronika – Chrastilová Soňa – Šimůnková Karin – Žižková Radka – (Štefková Alexandra)

Titlová Monika (10) – Fišerová Ludmila (3) – Zimlová Věra (3) – Hamanová Lucie (2) – Kotlářová Veronika (2)

Trenéři: Fišer Jiří – Zákravský Václav