V sobotním utkání na naší půdě jsme hostili v odloženém utkání SK Studénku a věděli, že nás nečeká lehký soupeř, se kterým často nebodujeme. Průběh tomu i nasvědčoval. Hráli jsme s hostujícím celkem vyrovnanou partii, ale do vedení jsme se dostávali velmi sporadicky. V 12. minutě 4:3, a v 22. minutě dokonce již 7:5, ale pak přišel výpadek v útočné řadě a hosté otočili na 7:9. Až do samého závěru první poloviny jsme dokázali snížit na rozdíl jediné branky 8:9.

Počátek druhé poloviny se nesl v obrazu prvního poločasu. Naše útoky často ztroskotávali na brankáři hostí a v obranné činnosti jsme nedokázali úspěšně vytrvale čelit snahám hostů. Výsledkem bylo vedení hostů v 12. minutě 9:13 a v 19. minutě již 11:17. O utkání bylo tak prakticky rozhodnuto. Zvýšenou snahou jsme sice ještě dokázali do konce utkání snížit vedení hostů, ale na více jsme při velmi nízké úspěšnosti ve střelbě, neměli. Konečný stav tak vyzněl jednoznačně pro hostující tým 17:21. Obraz hry utkání odpovídal plně našemu pojetí od počátku utkání. Chyběla nám bojovnost, nasazení a důraz při zakončení. Ve spojitosti s některými zvláštními výroky rozhodčího v závěru utkání mělo za následek nejvyšší porážku na domácím hřišti za poslední roky. Utkání řídil velmi nepřesně Jan Málek z Raspenavy.

M. Kopecký – (P. Kalivoda)

M. Leugner – J. Mikolášek – R. Šefc – V. Hrnčíř

O. Václavek (6) – J. Valtera (6) – K. Zimla (3) – L. Marek (2) – P. Samek

Trenér: Pavlík Tomáš

V dalším utkání jsme hostili na našem hřišti dalšího soupeře ze Severní Moravy SSK Vítkovice. Bylo nutné odčinit sobotní porážku, ale při výsledcích našeho soupeře to rozhodně nebyl jednoduchý úkol. První část tomu všemu odpovídala. Navázali jsme na výkon ze sobotního utkání a v 15. minutě jsme prohrávali 2:4. Pak se výrazně zlepšila hra v obranně a i v útočné části jsme dokázali proměňovat šance. Výsledkem bylo otočení stavu v 24. minutě 6:4. Bohužel do konce poločasu to bylo z naší strany vše. Hosté zvládli konec poločasu a v 27. minutě vyrovnali na poločasových 6:6.

Naše hra postrádala lehkost a jednoduchost a zbytečná nervozita a odpovědnost nám svazovala ruce. Počátek druhé poloviny se odvíjel obdobně. V 10. minutě byl stav 8:8. Pak se nám podařilo zrychlenou hrou utrhnout vývoj utkání v 18. minutě na 11:8 a získat rozhodující náskok, který jsme si udržovali až do konce utkání, kde si zahráli i všichni hráči včetně dvou dorostenců, kde především O. Čech svým pohybem hodně oživil náš útok a naši zkušení útočníci mu dokázali dobře připravit jeho prostor na střelbu. Konečný stav byl 15:11. Utkání řídil Jan Adámek z Přeštic.