V dalším utkání 1. ligy národní házené mužů jsme hostili na našem hřišti celek TJ Stará Ves nad Ondřejnicí. Tým ze Staré Vsi se v této sezóně pohybuje na hraně sestupu. My jsme potřebovali potvrdit vzestup výkonů v jarní části.

Začátek utkání byl z naší strany velmi nervózní a jen díky naší dobré obraně jsme hosty dokázali udržet v minimálním vedení v 5. minutě 0:1 a v 7. minutě 1:2. Pak jsme již dokázali otočit vývoj utkání i stav skóre Ve 13. minutě jsme vedli 5:2. Poté jsme sice krátce zaváhali a hosté snížili na 5:4, ale následně jsme opět odskočili 19. minutě na 8:4 a v 24. Již na 10:5. Do konce poločasu jsme ještě dokázali navýšit na 13:7. Druhý poločas byl obdobou prvního. Dokázali jsme po celou dobu kontrolovat vývoj utkání a úspěšně navyšovat vedení. Pouze jsme krátce vypadli z tempa kolem 20. minuty, kdy hosté snížili z 20:12 na 21:15. To bylo, ale vše. Do konce utkání jsme zvýšili naše vedení až na celkové vítězství 26:15. Zahráli si všichni hráči sestavy. Utkání řídil pan Aleš Lenfeld z Řevnic.