V sobotním (14.09.) utkání jsme na domácím hřišti hostili ve východočeském derby Sokol Opatovice. Zápas měl atributy derby. Bylo hodně ostré až za hranicí tvrdosti a dokonce se nebojím říci až likvidační. Vše pak ústilo až v závěrečná vyloučení. Zmatek rozhodčího vše dotvrdil. Celkově velmi nepohledné utkání, které jsme prohráli především na konci jeho první poloviny, kde jsme obdrželi branku 10 vteřin po ohlášeném konci poločasu na 6:9. V druhé části jsme dotahovali, leč marně. Sice jsme dotáhli na 11:12 a 12:13, ale finále bohužel obstaral pan rozhodčí za nás. Vyloučení našeho hráče za něco, co neviděl a nemohl posoudit, následná drobná strkanice a nakonec po dvojitém prorážení 20 sekund před koncem odpískání ukončení zápasu, je na jedno utkání hodně. Když pak pan rozhodčí nezná ani střelce branek, pak mohu jenom konstatovat, že neměl svůj den.

Doufám, že taková utkání nebudou na pravidelném pořádku. Ztrácí se veškerá slušnost a úcta k protihráči. Rozhodčím utkání byl pan Kovář.

M. Chmelík – M. Kopecký

M. Leugner – J. Mikolášek – R. Šefc – M. Červinka – (V. Hrnčíř) – (T. Marek)

J. Pešek (5) – J. Štrof (4) – J. Valtera (3) – L. Marek (1) – (P. Samek) – (O. Čech)

Trenéři:  Pavlík Tomáš, Zimla Kamil