K dalšímu utkání 1. ligy národní házené jsme zajížděli na půdu Sokola Svinov. Pro nás bylo povinností bodovat, pokud si nechceme více zahrávat se záchranářskými pracemi. Utkání jsme začali dobře. Ujali jsme se vedení a v 7. minutě jsme vedli 1:4. V koncentraci a tempu jsme ale polevili. Domácí postupně snížili až na 4:5 v 11. minutě. Naštěstí se nám podařilo dostat utkání znovu pod kontrolu a v 15. minutě jsme vedli 4:7, v 21. minutě 5:9. Do konce poločasu se nám podařilo vedení udržet na poločasových 7:10. Druhou část utkání se nám podařilo začít opět dobře. V 8. minutě jsme vedli již 8:13 a v 11. minutě 8:14. Bohužel jsme si vybrali slabší chvilku a nechali jsme domácí se nadechnout. V 20. minutě jsme vedli 10:15 a v 27. již jen 12:15. Na konci utkání se nám naštěstí podařilo uhájit vedení a udržovat domácí ve stejném brankovém rozdílu. V 29. minutě 12:16 a 13:17. V nastaveném čase se nám podařilo ještě navýšit na konečných 14:19. Utkání bylo z naší strany zdařilé. Obrana zahrála v utkání spolehlivě a útočná řada to dokázala zužitkovat. V posledních utkáních podzimu v příštím týdnu musíme potvrdit bodový zisk. Utkání řídil J. Bukovský ze Žatce.

Chmelík Martin – (Kopecký Matěj)

Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Šefc Robert – (Červinka Miloš)

Pešek Jiří (8) – Marek Lukáš (4) – Štrof Jan (3) – Fišer Michal (2) – Valtera Jan (2) – Samek Pavel

Trenéři:  Pavlík Tomáš, Zimla Kamil