V neděli jsme zajížděli k dalšímu utkání první ligy národní házené mužů na půdu TJ Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Začátek utkání se nám vydařil a vedli jsme 1:3 a 2:4. Pak domácí krátce na to otočili a vedli zase oni 6:5 a 7:6. Průběh byl celkově jako na houpačce. Následně jsme vedli 7:9 v 26. minutě, ale nakonec jsme prohráli první půlku utkání 10:9.

Ve druhé části jsme se nepoučili, a i když jsme vedli v 7. minutě 11:13 a ve 13. minutě 13:15 nedokázali jsme taktickou hrou udržet vedení. Začali jsme zbytečně ztrácet rozhodující míče a domácí jsme dostali do hry. Šňůrou šesti branek v řadě rozhodli o utkání. V 27. minutě vedli již 19:15. Na konci jsme již pouze korigovali stav na konečných 20:18. Opět jsme ztratili důležité body a přitom jsme měli utkání dobře rozehrané a do dalších klání musíme výrazně zlepšit taktickou hru v závěru zápasu, kdy se hra stupňuje. Rozhodčím byl Miloň Ziegler.