O víkendu 19. – 20. 9. 2015 jsme hostili soupeře ze Severních Čech. V sobotu jsme hráli s tradičním soupeřem z Chomutova. Od začátku zápasu jsme byli lepší ve všech řadách. Naše obrana s brankářkou nedovolovala soupeři vstřelovat góly, zato naše útočnice se lehce prosazovaly přes obranu soupeře a hlavně dávaly branky. To znamenalo, že jsme postupně pravidelně navyšovali skóre. V 9. minutě jsme vedli 6 : 3, v 15. minutě 10 : 5 a ve 24. minutě 15 : 5. Do konce poločasu se hra neměnila, takže jsme šli do kabin za stavu 20 : 7. Ani ve druhé půli se vývoj utkání nezměnil. Po první desetiminutovce jsme vedli již 26 : 9. Je pravda, že od tohoto okamžiku naše útočnice lehce polevily, což mělo za následek, že za 12 minut vstřelily jen 3 branky, takže jsme ve 22. minutě vedli 29 : 11. Do konce utkání jsme však ještě zvládli náš náskok navýšit a konečné skóre tak vyznělo jasně v náš prospěch v poměru 36 : 12. Utkání řídil pan rozhodčí J. Málek z Raspenavy.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka

Koudelková Petra (10) – Kotlářová Petra (9) – Zimlová Věra (6) – Hamanová Lucie (5) – Šimánková Simona (4) – Rydlová Aneta (2)

Trenéři: Fišerová Ludmila, Zimla Kamil

V neděli jsme hostili nováčka soutěže ze Žatce. Čekali jsme mnohem vyrovnanější zápas, než jsme sehráli v sobotu a naše očekávání se naplnilo. Utkání bylo od první minuty vyrovnané. Sice jsme hned v úvodu vedli, ale nepovedlo se nám odskočit soupeři na víc jak 2 branky. V 9. min. to bylo 3 : 1, v 16. min. 7 : 5 a ve 25. min. 11 : 9. Do konce poločasu se nám přeci jen podařilo trochu odskočit, a tak první část utkání skončila rozdílem 3 branek 14 : 11. Druhá půlka byla obdobou té první. Na obou stranách se spíše prosazovaly útoky, proto skóre navyšovala obě družstva. Největší rozdíl ve skóre tak byl v 17. minutě a to 22 : 15. Soupeřky ale do konce zápasu dokázaly ještě skóre zkorigovat na konečných 26 : 22. Naše děvčata je nutno pochválit za celý víkend a zisk 4 bodů. Utkání řídil pan J. Váca z Jihlavy. Příští utkání sehrajeme v sobotu na hřišti dalšího nováčka Drakenu Brno.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie – Mervartová Michaela

Kotlářová Petra (10) – Koudelková Petra (9) – Zimlová Věra (3) – Hamanová Lucie (2) – Rydlová Aneta (2) – Šimánková Simona

Trenéři: Fišerová Ludmila, Zimla Kamil