K dalšímu dvojutkání jsme o víkendu (16. - 17. 4. 2016) zajížděli na půdu v sobotu TJ S. Nezvěstice a v neděli úřadujícího mistra Sokol Tymákov. Velmi těžké dvojutkání, kde zisk bodů z nich by byl pro nás velmi přínosný.

Sobotní utkání bylo na počátku velmi svižné. Úspěšné útoky se střídaly na obou stranách a postupně i velmi rychle narůstalo brankové skóre. V 6. minutě 3:3, v 10. minutě 5:5 a v 16. minutě již 7:7. Pak se ale obě útočné síly otupily a do konce poločasu obrany začaly dominovat. Hodně to bylo také způsobené povrchem, který byl mokrý a stejně tak i míč. Ve 21. minutě jsme se sice ujali vedení 7:8, ale domácí ve 22. minutě srovnali na poločasových 8:8. Druhý poločas byl vyrovnaný až do samého závěru. Žádné z družstev nedokázalo odskočit svému soupeři na rozdíl dvou branek. Ve 4. minutě 10:10, v 17. 12:12 a ve 24. minutě 14:14. Konec utkání nám vyšel podle představ. Dokázali jsme domácí dostat vedením ve 25. minutě 14:15 pod tlak. Domácí pak v následném útoku nedokázali překonat naši mladou obranu
a zdálo se, že je rozhodnuto. Bohužel ztráta balónu, díky terénu, způsobila dramatický závěr, kde domácí ještě stříleli trestný hod, který neproměnili a my jsme z rychlého protiútoku s konečným hvizdem upravili na konečných 14:16. Toto utkání se nám podařilo zvládnout i přes neúčast hráčů základní sestavy v obraně, kde celé utkání museli odehrát naši dva mladíci a zkušený M.Leugner. Všichni zaslouží velkou pochvalu a ve spojení s oběma brankáři, tak tvoří velmi kompaktní obranu. V útoku se na počátku dařilo, ale horší terén nám znemožnil hrát rychlejší házenou, kterou bychom dokázali více zaměstnávat obranu domácích. Zisk dvou bodů je velmi cenným ziskem za postupem do letošního play-off. Utkání řídil pan Rauch.

Martin Chmelík – Matěj Kopecký

Martin Leugner – Tomáš Marek – Josef Verner

Lukáš Marek (7) – Vojtěch Práchenský (4) – Jan Štrof (4) – Michal Fišer (1) – (Jan Valtera) – (Jan Linhart) – (Martin Marek)

Trenéři: Pavlík Tomáš, Janoščák Jiří

Vedoucí: Pavlíková Romana

V nedělním utkání jsme hráli na půdě úřadujícího mistra Sokol Tymákov. Další velmi těžké utkání našeho omlazeného týmu. Bohužel na rozdíl od sobotního utkání se nám mnoho nedařilo. Obranná hra byla celkem průměrná, ale v útočné části jsme úplně selhali. Celkem 13 nevynucených ztrát je velmi výmluvných. Podle toho taky vypadal vývoj utkání. Domácí celkem snadno získali vedení a udržovali ho až do samého konce. V 11. minutě 6:3 v 17. 8 : 4, ale po drobném záchvěvu celkem příznivých poločasových 8:6. Obraz hry se po výměně stran nezměnil. Domácí bez problémů kontrolovali vývoj, kde pouze v samém závěru se nám podařilo snížit ve 24. minutě na dvoubrankový rozdíl 14:12. Bohužel to z naší strany bylo do konce utkání vše. Domácí pak celkem snadno dovedli zápas do vítězného konce v poměru 16:12. Obranná hra nebyla úplně nejhorší, kde opět hráli naši mladí hráči, ale pro tento zápas posíleni o našeho zkušeného M. Červinku. Útok byl ale velmi nevýrazný. Hodně zbytečných ztrát a špatný pohyb měl za následek minimum střelby, a tím i zlou produktivitu. Utkání řídil pan Jan Adámek.

Martin Chmelík – Matěj Kopecký

Martin Leugner – Miloš Červinka – Tomáš Marek – Josef Verner

Jan Štrof (5) – Michal Fišer (3) – Vojtěch Práchenský (3) – Jan Linhart (1) – Lukáš Marek – Martin Marek – Jan Valtera

Trenéři: Pavlík Tomáš, Janoščák Jiří