V neděli 24. 4. 2016 sehrály krčínské ženy první jarní domácí zápas se soupeřem z Drakenu Brno. Utkání bylo od první minuty velmi vyrovnané. Oba útoky přehrávaly obě obrany a velmi přesně zakončovaly svoje akce, takže skóre narůstalo rovnoměrně na obou stranách. V 10. minutě to bylo 3 : 3, ve 20. 7 : 5 a ještě v 25. min. 8 : 7. Do konce poločasu jsme přeci jen našemu soupeři dokázali odskočit ve skóre, a tak poločas skončil za stavu 12 : 8 pro domácí. Do druhé půle jsme nastoupili mnohem lépe. Útok se nadále bez větších problémů prosazoval přes hostující obranu a i přesně zakončoval. Naše obrana v čele s oběma brankařkami oproti prvnímu poločasu zlepšila hru, takže se „drakenské“ útočnice za celý druhý poločas dokázaly prosadit pouze 3x. V 5. minutě jsme vedli již 15 : 8, v 15. min. 19 : 9 a na konci zápasu svítil na ukazateli skóre stav 26 : 11. Utkání jsme dokázali bez větších problémů dotáhnout do vítězného konce, kdy si vzhledem k vývoji zápasu mohla zahrát i kompletní lavička. Svoji první prvoligovou branku vsítila čerstvá dorostenka V. Hronovská – velká gratulace a jen tak dál. Utkání řídil p. Malý z Klášterce. Poslední zápas základní části I. ligy žen sehrajeme příští neděli v místním derby v Dobrušce.