Další utkání nadstavbové části sehrály krčínské ženy v neděli 22. 5. 2016 na hřišti tradičního soupeře Sokola Dobruška. Chtěli jsme si spravit chuť po minulé porážce na domácím hřišti, kdy jsme zcela jasně podlehli Sokolu Tymákov. To se nám však nepovedlo. Domácí byli jasně lepší od první minuty zápasu. Takže bylo jenom otázkou času, jak rychle budou skóre zápasu navyšovat. V 5. minutě to bylo 4 : 2, v 10. min. 7 : 3 a v 15. 10 : 3. První půle skončila 18 : 8. Bohužel ani druhý poločas nepřinesl naše zlepšení, takže se zápas v podstatě jen dohrával. Dobruška během druhého poločasu mohla díky velkému rozdílu e skóre nasadit do hry celý hráčský kádr. Průběh druhé části byl obdobný té první. V 8. minutě 21 : 9, ve 22. 24 : 14 a konečný výsledek vyzněl jasně pro domácí 27 : 18. Utkání řídil p. Jan Málek z Raspenavy. Vstup do nadstavbové části se nám nepovedl, přesto je stále ve hře ještě hodně bodů, a tím pádem je i o co bojovat. O víkendu 28. – 29. 5. hostíme na našem hřišti dva celky ze západních Čech, a to v sobotu TJ Příchovice a v neděli TJ Přeštice. Oba zápasy mají výhoz v 11.00 hodin. Přijďte nás podpořit v bojích o medaili !

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Entová Natálie

Kotlářová Petra (9) – Koudelková Petra (3) – Šimánková Simona (3) – Hamanová Lucie (2) – Zimlová Věra (1) – Rydlová Aneta

Trenérka: Fišerová Ludmila, Zimla Kamil