V posledním domácím utkání základní části I. ligy jsme v neděli hostili SK Studénku, která je průběžně na posledním místě a již s jistotou sestupu do nižší soutěže. Pro nás to byla povinnost zisku bodů před posledním dvojzápasem na hřištích třetího a čtvrtého celku v průběžné tabulce 1. ligy národní házené mužů. Začátek utkání byl velmi vyrovnaný a především v obranné hře jsme měli rezervy, které byly způsobené i nesoustředěností. V 15. minutě tak bylo vyrovnáno 6:6. Teprve potom jsme se začali více prosazovat a především i zastavovat hostující útoky. Výsledkem bylo odskočení ve 24. minutě na 11:7. Do konce poločasu jsme pak vedení udrželi a do kabin se šlo s výsledkem 12:9. Vstup do druhé části byl jiný než začátek utkání. Poctivě jsme zvládali eliminovat hostující útoky, ale v útočné části jsme se nedokázali tolik prosazovat. Obrana v této části utkání výrazně dokázala pomoci útoku, který si tak mohl dovolit krátký bezbrankový výpadek. V 8. minutě byl stav 14:11 a teprve v 18. 15:11, ale v 20. již 17:11. Konec utkání se již pouze dohrával. Konečný stav pak byl 19:14. Dnešní utkání se velmi povedlo Matěji Kopeckému v brance a i obrana od 20. minuty první poloviny dokázala velmi kvalitně fungovat. Utkání řídil pan Josef Málek z Raspenavy.