O víkendu 28. – 29. 5. 2016 sehrály krčínské ženy další dvě utkání nadstavbové části I. ligy NH. Tentokráte na domácím hřišti přivítaly týmy ze západu Čech. V sobotu jsme hostili TJ Příchovice. Utkání bylo od první minuty velmi vyrovnané. Oba útoky se jen velmi těžce prosazovaly přes obrany, když už se to některému z útoků povedlo, tak většinou ztroskotaly na velmi dobře chytajících brankářkách obou družstev. Skóre tím pádem narůstalo na obou stranách velmi pomalu, takže v 6. min. to bylo 1 : 1, v 10. 2 : 2 a ve 20. minutě 4 : 6. Do poločasu se nám podařilo skóre zápasu zkorigovat, takže se šlo do šaten za stavu 6 : 7. Druhý poločas byl obdobou prvního. Stále převyšovaly obě obrany nad hrou útoků a obě brankářky chytaly velmi dobře. Ve 3. minutě to bylo 7 : 8, v 6. 9 : 10 a v 16. minutě jsme se dostali do vedení 11 : 10. Ještě v 18. minutě jsme vedli 12 : 11. Bohužel do konce utkání jsme se dokázali prosadit pouze jednou za to soupeř 3x, takže na konci zápasu svítilo konečné skóre v náš neprospěch 13 : 14. Nešťastné a trochu smolné utkání nám hodně komplikuje náš cíl, a to zisk alespoň bronzové medaile, ale stále je ve hře hodně bodů, proto musíme bojovat až do úplného konce soutěže. Utkání řídil p. Rauch z Nýřan.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – (Entová Natálie)

Kotlářová Petra (8) – Koudelková Petra (3) – Hamanová Lucie (2) – Šimánková Simona – Zimlová Věra

Trenéři: Fišerová Ludmila, Zimla Kamil

V neděli jsme hostili celek TJ Přeštice, a jestli jsme si chtěli udržet ještě nějakou naději na medaili, tak jsme museli naplno bodovat. Oproti sobotnímu utkání hrály tentokráte prim spíše oba útoky. Velmi lehce se prosazovaly přes obě obrany a svoje akce i přesně zakončovaly. Skóre postupně velmi vyrovnaně narůstalo na obou stranách, takže v 7. minutě to bylo 3 : 3, ve 14. min. 6 : 5 a poločas skončil naším těsným vedením 10 : 9. I ve druhé půli byly oba útoky lepší obran. Bojovalo se o každý míč a čekalo se, jestli se některému z družstev podaří odskočit ve skóre na více branek. Ve 3. minutě to bylo 12 : 11, v 11. 15 : 14. Úsek od 12. do 18. minuty jsme vyhráli 4 : 0, což se ukázalo jako rozhodující okamžik utkání (19 : 14). Do konce zápasu jsme vždy dokázali odpovědět na branku soupeře a celé utkání vyhráli 26 : 20. Celý tým je potřeba pochválit za obrovskou bojovnost. A konečně jsme snad protrhli střeleckou smůlu, což by mohl být dobrý příslib do dalších zápasů. Utkání řídil p. Váca z Jihlavy.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie – (Entová Natálie)

Kotlářová Petra (8) – Hamanová Lucie (5) – Koudelková Petra (5) – Zimlová Věra (4) – Šimánková Simona (3) – Rydlová Aneta (1)

Trenéři: Fišerová Ludmila, Zimla Kamil