První 2 utkání na domácím hřišti sehrály krčínské ženy o víkendu 10. a 11. 9. 2016. V obou utkáních jsme hostili soupeře ze západních Čech. V sobotu byl naším soupeřem celek TJ Přeštice. Na obou stranách hrály dobře obrany v čele s velmi dobře chytajícími brankářkami, takže i přes snahu obou útoků skóre narůstalo pomalu. Ve 4. minutě 2 : 1, v 8. min. 3 : 3 a v 17. 5 : 5. Ještě v 25. minutě byl stav vyrovnaný 6 : 6. Do konce poločasu jsme se prosadili ještě 2x, oproti tomu soupeře jsme již skórovat nenechali, a proto bylo poločasové skóre v nás prospěch 8 : 6. Vstup do druhé půle nám vyšel velmi dobře. Postupně jsme navýšili rozdíl ve skóre, a to takto ve 4. minutě 10 : 6, v 6. min. 11 : 7 a v 11. minutě 13 : 7. Další branka padla až v 21. minutě, když zvyšujeme na 14 : 7, což se ukázalo jako rozhodující náskok a zápas se již v podstatě jen dohrával. Soupeř nakonec skóre ještě zkorigoval na konečných 16 : 12. Utkání jsme zvládli dotáhnout do vítězného konce, na konci zápasu si mohla zahrát i celá hráčská lavička, ale také nám ukázal velký neduh,  a to že jsme 2x v zápase nedokázali 10 minut skórovat, což nás může v dalších utkáních připravit o body. Utkání řídil p. rozhodčí Beran z Bakova.

Šefcová Marcela – Entová Dana

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Entová Natálie

Kotlářová Petra (7) – Rydlová Aneta (4) – Šimánková Simona (2) – Hamanová Lucie (2) – Hronovská Vendula (1)

Trenér: Zimla Kamil

V neděli jsme hostili celek TJ Příchovice. Od začátku taháme za kratší konec. Soupeř se na nás velmi dobře připravil. Od první minuty vede a je tomu tak i celý úvodní poločas. Průběh hovoří za vše 6. minuta 1 : 2, 16. min. 2 : 4 a 25. minuta 3 : 6. V našem útoku není žádná hráčka, která by byla schopna vstřelit gól, takže se nám soupeř dále vzdaluje. Ve 27. minutě už hostující hráčky vedou 3 : 7. Bohužel pro hostující celek se ve 28. minutě velmi nepříjemně zraní jejich hráčky L. Fialová (těžké poranění kotníku). Zápas je na několik desítek minut přerušen, když se čeká na příjezd sanity pro zraněnou hráčku. Přes toto nepříjemné zranění se zápas musel dohrát. Poločas nakonec vyhrály hostující hráčky 3 : 8. Do druhého poločasu jsme sice vstoupili dobře, kdy hned v první minutě korigujeme skóre na 4 : 8, ale to je zase na delší dobu od našeho útoku vše. Soupeřovy hráčky dále navyšují skóre, takže v 7. minutě to je už 5 : 11. V 8. minutě dáváme konečně další gól a začínáme stahovat náskok soupeře. Ve 12. minutě to je 8 : 11, v 15. min. 9 : 11 a v 19. 10 : 11. Soupeřky se nevzdávají a ve 20. minutě zvyšují skóre na 10 : 12. To byl však jejich poslední gól, naopak domácí hráčky zvládly vstřelit ještě 2 branky, takže nakonec zápas konče výsledkem 12 : 12. Vzhledem k průběhu utkání je pro nás remíza mírumilovná. Za celý zápas je třeba vyzvednout výkon obrany a především brankářky M. Šefcové a za druhý poločas bojovnost celého týmu. Utkání řídil rozhodčí Jezbera z Mostu. Příští neděli 18. 9. 2016 od 16.00 nás čeká na domácím hřišti celek Sokola Dobruška.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie – Entová Natálie

Rydlová Aneta (7) – Hamanová Lucie (3) – Hronovská Vendula (1) – Kotlářová Petra (1) – Šimánková Simona – Koudelková Petra

Trenér: Zimla Kamil