V neděli 18. 09. 2016 krčínské ženy hostily na svém hřišti tradičního soupeře Sokol Dobrušku. Od začátku zápasu se na obou stranách hrála rychlá házená. Našim děvčatům vyšel lépe začátek utkání, takže se postupně dostala do vedení, a to takto 7. minuta 2 : 1, 9. minuta 4 : 2 a ve 12. min. 6 : 2. Bohužel malý střelecký výpadek znamenal, že ve 20. minutě prohráváme 6 : 7. Do konce poločasu sice zvládneme vstřelit ještě 2 branky, ale hostující družstvo dokáže vždy rovněž brankově odpovědět, takže nakonec poločas prohráváme 8 : 10. Do druhé půle nastupujeme s tím, že zkusíme co nejdříve otočit skóre v náš prospěch a celé utkání dovézt do vítězného konce. V první minutě sice rychle upravujeme na 9 : 10, ale soupeř následně rychle odpoví a ve 2. minutě je to zase o dvě branky. Takto stejně se vyměňuje skóre až do 10. minuty, kdy je stav 14 : 16. Ve 12. minutě srovnáváme na 16 : 16 a dokonce ve 13. min. se ujímáme vedení 17 : 16. Bohužel ne na dlouho, v 15. minutě je opět vyrovnáno 18 : 18. Tragický následný střelecký výpadek, skoro až do konce zápasu, má za následek, že Dobruška navyšuje postupně své vedení ve 20. minutě na 18 : 20, ve 24. min. na 18 : 21 a ve 29. na 18 : 22. Do konce utkání ještě stačíme upravit konečný výsledek na 20 : 22. V zápase jasně dominovala útočná hra nad obrannou. Škoda několika neproměněných šanci, kde chybělo i trochu toho pověstného štěstíčka, zápas se mohl vyvíjet úplně jinak. Utkání řídil p. rozhodčí M. Přikryl z Rokytnice. Další utkání sehrajeme na hřištích soupeřů a to v Žatci a v Tymákově.

Šefcová Marcela – Entová Dana

Štefková Saša – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie – Entová Natálie

Kotlářová Petra (10) – Hamanová Lucie (6) – Rydlová Aneta (3) – Koudelková Petra (1) – Šimánková Simona – Hronovská Vendula

Trenéři: Zimla Kamil