Tento víkend (1. – 2. 10. 2016) zajížděly naše ženy na hřiště soupeřů z odlišného pólu tabulky. V sobotu jsme hráli v Žatci, momentálně posledním týmem v tabulce. Od první minuty se nám dařilo přehrávat domácí obranu a i přesně zakončovat útoky. Přes naši obranu se domácí hráčky velmi těžko prosazovaly, a když už se jim to podařilo, tak ztroskotaly na naší brankářce. Postupně se nám dařilo navyšovat rozdíl ve skóre, a to takto: 5. minuta 1:3, 10. min. 3:5, 20. min. 5:9, do konce poločasu jsme se prosadili ještě 2x, proto se do šaten odcházelo za stavu 6:11. Druhý poločas je obdobou prvního. Dále se nám daří po pěkných akcích střílet branky a naše obrana v čele s brankářkou nedovolí domácím snižovat rozdíl ve skóre. V 6. minutě je to 8:14, ve 12. 9:16 a ve 20. min. 10:19. Zápas jsme dovedli bez větších potíží do vítězného konce v poměru 13:27. Do utkání se zapojily všechny hráčky ze soupisky. Všechna děvčata nutno pochválit za zodpovědný přístup k utkání a díky tomu i zisk 2 důležitých bodů do tabulky. Zápas řídil p. Jezbera.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Rydlová Vendula

Kotlářová Petra (10) – Rydlová Aneta (6) – Hamanová Lucie (5) – Koudelková Petra (4) – Šimánková Simona (2) – Hronovská Vendula

Trenér: Zimla Kamil

V neděli jsme hráli na hřišti Sokola Tymákov, momentálně prvního celku ligové tabulky. Bohužel jak nám vyšel sobotní zápas, tak ten nedělní byl úplným opakem. Od první minuty taháme za kratší konec. Domácí útočnice lehce přehrávají naši obranu a i snadno střílí branky. Naopak naše útočnice se jen těžko prosazuji přes dobře hrající domácí obranu, a když se prosadí, ztroskotají na dobře chytající brankářce. Proto rozdíl ve skóre narůstá od samotného úvodu utkání – 4. minuta 3:1, 8. min. 6:3 a 20. 13:5. Do konce první půle padnou na obou stranách 3 branky, takže do šaten se jde za stavu 16:8. Bohužel druhý poločas byl úplně stejný jako ten první. Domácí hráčky nadále bez problémů zakončují svoje útočné akce a my se stále jen těžko prosazujeme přes jejich obranu, díky tomu domácí svůj náskok stále navyšují. V 10. minutě 19:12, v 15. min. 23:13 a ve 22. 26:14, zápas končí výsledkem 29:14. K zápasu toho není moc co dodat, snad jen rychle zapomenout a soustředit se na další utkání, které nás čekají. Utkání řídil p. Sýkora ze Žatce.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie – Rydlová Vendula

Kotlárová Petra (11) – Rydlová Aneta (1) – Hamanová Lucie (1) – Šimánková Simona (1) – Koudelková Petra (1) – Hronovská Vendula

Trenér: Zimla Kamil