K posledním dvěma podzimním zápasům zajížděly krčínské ženy o víkendu 22. – 23. 10. 2016 na hřiště západočeských celků. V sobotu jsme nastoupili v Přešticích proti týmu, který se nacházel tabulkově hned za námi. Čekalo se vyrovnané utkání, a to se také vyplnilo. Vstup do zápasu máme dobrý a v 7. minutě vedeme 0:2. Bohužel jako již poněkolikáté máme opět střelecký výpadek, což má za následek, že domácí ve 13. minutě obrací utkání na svoji stranu a vedou 3:2. V rozmezí 14. až 21. minuty se nedokáže ani jeden útok prosadit přes velmi dobře hrající obrany a skvěle chytající brankářky. Ve 22. min. se nám konečně (po 15 minutách bez vstřelené branky) daří překonat domácí obranu a hlavně i brankářku, takže vyrovnáváme na 3:3. Do konce poločasu se dokážeme prosadit ještě 3x, domácí však pouze jednou, a proto o poločase vedeme 4:6. Do druhé půle vstupujeme opět dobře, ve 2. minutě vedeme o 3 branky 4:7. Tento rozdíl ve skóre držíme až do 8. minuty, kdy vedeme 7:10. Avšak další střelecký výpadek (tentokráte 13 minut) je důvodem k obratu v utkání a domácí ve 20. minutě vedou 11:10. Naštěstí následně srovnáváme stav na 11:11 a ve 24. minutě se ujímáme znovu vedení 11:12. Minutu před koncem jdeme do vedení dokonce 11:13. Domácí už zvládnou jen zkorigovat na konečných 12:13. I přes velké množství chyb a velmi nízkou střeleckou potenci, je nutno celé družstvo pochválit za obrovskou bojovnost a vůli zvítězit. Utkání řídil p. Petr Jančík.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Horáková Václava – Rydlová Vendula – Entová Natálie

Kotlářová Petra (5) – Rydlová Aneta (4) – Koudelková Petra (2) – Šimánková Simona (2) – Hronovská Vendula

Trenér: Zimla Kamil

Poslední podzimní utkání jsme sehráli na hřiště TJ Příchovice. Od první minuty byl zápas velmi vyrovnaný, ani jednomu z družstev se nepodařilo tomu druhému odskočit na víc jak dvě branky. Oba útoky se dokázaly prosazovat přes obrany a i přesně zakončovaly svoje akce. Průběh utkání byl 5. minuta 2:1, 13. min. 5:3 a v 21. minutě to bylo 6:6. Ve 23. min. se poprvé ujímáme vedení 6:7. Utkání je i nadále vyrovnané, takže poločas končí výsledkem 9:10. Druhá půle byla obdobou té první, byla stejně vyrovnaná, jen s tím rozdílem, že se začaly oba útoky jen těžko prosazovat přes zlepšené obrany, a když už se prosadily, tak ztroskotaly na velmi dobře chytajících brankářkách. V 1. minutě je vyrovnáno na 10:10, v 9. min. 12:12 a v 17. min. 13:13. Na dalších 8 minut se oba útoky nedokázaly prosadit, takže další změna skóre je až ve 25. minutě, kdy se ujímáme vedení 13:14. Ve 27. min. zvyšujeme náskok na 13:15, a to už nám definitivně zajišťuje další 2 body, jelikož domácí pouze korigují na konečný stav 14:15. Opět je nutné pochválit celé družstvo za bojovnost a velkou vůli po vítězství. Obě utkání hrála výborně celá obrana se skvěle chytající brankářkou M. Šefcovou. A v nedělním zápase vygradovala skvělá podzimní forma Anety Rydlové. Utkání řídil p. L. Zimmermann.

Šefcová Marcela

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie – Rydlová Vendula – Horáková Václava – Entová Natálie

Rydlová Aneta (5) – Šimánková Simona (4) – Kotlářová Petra (4) – Koudelková Petra (2) – (Hronovská Vendula)

Trenér: Zimla Kamil