K dalšímu utkání jsme na Velký pátek zajížděli na půdu soupeře nejbližšího TJ Sokol Opatovice. V podzimním utkání jsme dokázali vyhrát až díky samému závěru. K utkání jsme nastoupili ve značně okleštěné sestavě, takže jakýkoliv bodový zisk by byl úspěch. V první části utkání jsme stále dotahovali vedení domácích a jen do 9. minuty byl stav ještě vyrovnaný 4:4. Pak již domácí udržovali vedení o jednu až tři branky. Ve 13. minutě 6:4, ve 23. minutě 9:6 a ve 28. 11:8. V poslední minutě se nám ještě podařilo korigovat na poločasových 11:9. Druhý poločas začal pro nás špatně. Domácí rychle odskočili na rozdíl pěti branek v 7. minutě 14:9. Ale výpadek domácích od 12. do 21. minuty nám umožnil korekci až na rozdíl jediné branky v poměru 15:14. Domácí se pak ještě jednou dostali ve 28. minutě do tří brankového vedení v poměru 18:15 a nám nezbývalo mnoho času na zisku alespoň jednoho bodu. Během necelých tří minut domácí nepochopitelně ztratili další míče a my je rychle úspěšně zúročili v branky, a tím nám umožnili 10 vteřin před koncem nakonec srovnat na konečných 18:18. Utkání rozhodl výpadek hostujícího útoku, který se již nedokázal znova nastartovat a chyby domácích v závěru utkání. Utkání řídil p. Beran z Bakova.