V dalším utkání 1. ligy národní házené mužů jsme doma hostili zachraňující 1.NH Brno.  První poločas z naší strany nebyl optimální. Přistoupili jsme na hru hostujícího celku, a když k tomu připočteme střelecké výpadky ve vyložených šancích, tak z toho byl vyrovnaný průběh celého poločasu. Ve 14. minutě teprve 3:3, v 21. minutě 5:5, a když jsme v 25. minutě odskočili na 7:5, tak jsme do konce poločasu ještě vlastními chybami nabídli hostům vyrovnání na poločasových 7:7.

Průběh druhé poloviny utkání byl z naší strany přeci jen lepší. Na začátku poločasu jsme začali navyšovat vedení. V 6. minutě 10:8, v 10. minutě 12:9 a v 17. již 14:10. Pak jsme již nepřipustili žádný problém a vedení jsme v pohodě udrželi až do konce utkání. Na konci jsme ještě dokázali navýšit vedení až na konečných 18:13.

Utkání bylo poznamenáno velmi okleštěnou sestavou hostujícího celku a jejich hrou na čas, se kterou jsme se v prvním poločase nedokázali vyrovnat. Až druhý poločas ukázal rozdíl týmů v tabulce, kde hostující celek je přímo ohrožen sestupem. Utkání řídil pan Jaroslav Bukovský.