V dalších utkáních 1. ligy národní házené mužů jsme zajížděli k posledním zápasům základní části v sobotu k TJ Plzeň Újezd a v neděli k TJ Čakovice. Sobotní utkání nám mohlo zajistit definitivní 3. místo v konečné tabulce. První poločas se nám vydařil. Ujali jsme se vedení a drželi jsme ho po celou dobu. V 7. minutě 1:3, ve 14. minutě 2:5, ve 20. 3:8. Domácím se pak přeci jen povedlo korigovat až na poločasových 6:9. Uspokojivé vedení nás dokonale zastihlo nesoustředěné do začátku druhého poločasu. Domácí rychle vyrovnali v 5. minutě na 9:9. Pak jsme přeci jen začali hrát a ještě jsme odskočili v 16. minutě na 9:13. Avšak další hráčská pauza nás dovedla až do vyrovnání v 26. minutě na 14:14 a v 27. minutě šli domácí dokonce poprvé v utkání do vedení 15:14. Nám se pak přeci jen podařilo alespoň trestem po čase uhrát potřebnou remízu v poměru 15:15. Tímto jednobodovým ziskem jsme si definitivně pojistili 3. místo v konečné tabulce 1. ligy a v neděli budeme již jen čekat, bez ohledu na náš zápas, na soupeře pro čtvrtfinále. Utkání řídil Tomáš Sýkora.

Martin Chmelík – Filip Rýdl

Martin Leugner – Miloš Červinka – Robert Šefc – Josef Verner – (Roman Marek)

Jan Štrof (6) – Michal Fišer (6) – Martin Marek (2) – Jan Linhart (1) – Jan Valtera – (Lukáš Marek) – (Miroslav Fišer)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

V nedělním utkání na půdě již jistě sestupujícího TJ Čakovice o nic nešlo. Náš tým měl jistotu 3. místa a čekal jen na soupeře pro čtvrtfinále play off. Utkání hráli všichni hráči, kteří se pravidelně neobjevují v základní sestavě a s vědomím nedůležitosti utkání vypadl i náš výkon. Domácí se proti tomu chtěli před domácími diváky rozloučit dobrým výkonem. Výsledkem byl celkem jednoznačný průběh, kde jsme drželi vyrovnaný stav jen do 15. minuty, kdy svítilo na ukazateli 5:5. Pak již dominovali domácí a do konce poločasu celkem snadno odskočili na 12:7. Stejný průběh měl i druhý poločas. Domácí kontrolovali utkání až do konečných 21:13. V utkání mohli odpočívat všichni hráči, kteří jsou vytíženi nejvíce.  Utkání řídil rozhodčí Miroslav Přikryl z Rokytnice.

Ve čtvrtfinále play off nastoupíme v neděli v 11.00 hodin proti Sokolu Rokytnice, který se umístil na 6. místě konečné tabulky základní části 1. ligy národní házené mužů.

Filip Rýdl – (Martin Chmelík)

Martin Leugner – Josef Verner – Robert Šefc – Roman Marek – Miloš Červinka

Michal Fišer (7) – Jan Linhart (3) – Martin Marek (2) – Miroslav Fišer (1) – Jan Valtera – (Lukáš Marek) – (Jan Štrof)

Trenér: Pavlík Tomáš