O víkendu 27. – 28. 5. 2017 pokračovala nadstavby I. ligy žen. Na domácím hřišti jsme hostili v sobotu družstvo TJ Přeštic a v neděli Sokol Tymákov. Do sobotního utkání jsme nevstoupili zrovna nejlépe. V 6. minutě prohráváme 1:4, naštěstí postupnou zlepšenou hrou celého družstva ve 12. min. srovnáváme krok i skóre na 6:6. Bohužel stále taháme za kratší konec, takže soupeř jde znovu do vedení v 17. min. 7:9, ve 28. dokonce 7:11. Naštěstí dokážeme ještě do poločasu zkorigovat skóre zápasu na 9:11. Druhá půle je obdobou té první. Sice v první minutě střílíme branku, ale na tu dokáže hostující celek vždy odpovědět, takže stále jen dotahujeme. V 5. minutě 11:13, v 9. min. 14:16. Podobně jako v 1. poločase, tak i ve druhém ve 12. minutě vyrovnáváme na 16:16. Od tohoto okamžiku dokážeme vždy na vstřelenou branku hostů odpovědět, v 16. to je 17:17 a v 18. 18:18. Ve 20. minutě nám bohužel Přeštice opět odskakuji, a to na 18:20. Tento rozdíl je ještě ve 25. min., kdy je skóre 19:21. Ještě v téže minutě se nám povede skórovat na 20:21. Do konce utkání se už ani jedno z družstev nedokáže střelecky prosadit, takže utkání nakonec ztrácíme v poměru 20:21. Družstvo nutno pochválit za velkou bojovnost, bohužel důležité body do tabulky nám to nepřineslo. V zápase se projevila naše velká nevyrovnanost během utkání, kdy střídáme velmi dobré okamžiky s velmi slabými. Utkání řídil p. rozhodčí Přikryl z Rokytnice.

Fišerová Ludmila – Bašková Hana

Macková Veronika – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Horáková Václava – (Rydlová Vendula)

Kotlářová Petra (9) – Poláčková Veronika (7) – Hamanová Lucie (4) – Rydlová Aneta – Šimánková Simona – (Hronovská Vendula)

Trenér: Zimla Kamil

V neděli jsme hostili již jistého vítěze 1. ligy žen Sokol Tymákov. Zápas je vyrovnaný, bohužel jen do 10. minuty, kdy je stav na ukazateli skóre 4:4. Tymákov nám během šesti minut odskakuje na 4:9. Tento rozdíl nedokážeme během prvního poločasu stáhnout, takže po průběhu 24. minuta 6:10 a 27. min. 7:10 prohráváme úvodní poločas 8:11. Do druhého nevstupujeme zrovna ideálně, do 13. minuty se dokážeme střelecky prosadit pouze jednou, oproti pěti vstřeleným brankám Tymákova, takže ve 13. minutě už prohráváme 9:16. Tento velký rozdíl ve skóre má za následek, že se již utkání v podstatě jen dohrává. Konečný výsledek se nakonec zastavil na stavu 16:22. K zápasu je opět nutné podotknout, že s takto těžkým soupeřem je nutné být soustředěný celý zápas a je nutné se vyvarovat chyb a nepřesností. Utkání řídil p. rozhodčí J. Maiwalder. V dalším utkání hostíme v neděli 4. 6. od 9.30 Dobrušku.

Fišerová Ludmila

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie –Horáková Václava

Hamanová Lucie (6) – Poláčková Veronika (5) – Kotlářová Petra (5) – Rydlová Aneta – Šimánková Simona

Trenér: Zimla Kamil