V neděli 27.8.2017 začala nová sezóna 1. ligy žen. Krčínské ženy sehrály první utkání na domácí půdě s tradičním soupeřem, a to se Sokolem Dobruška. Zápas byl na začátku velmi vyrovnaný ve 4. minutě byl stav 1 : 1, v 10. min. 3 : 3 a ve 12. stále ještě 4 : 4. To byl ale bohužel poslední vyrovnaný stav v zápase. Od tohoto okamžiku začíná Dobruška postupně navyšovat rozdíl ve skóre – v 15. minutě 4 : 7, ve 22. min. 5 : 11 a v poločase už dokonce 6 : 17. Jak skončil poločas první, tak začal i ten druhý. Stále jsme se těžko prosazovali před hostující obranu, a když se nám ji podařilo přehrát, tak nás většinou vychytala brankářka nebo jsme vůbec netrefili branku. To útočnice soupeře se bez problémů dostávali přes naši obranu a i přesně zakončovali svoje akce. Pro průběhu druhé části 6. minuta 7 : 21, 15. min. 8 : 25 a 21. 11 : 27 končí utkání velmi propastným rozdílem 16 : 29. Zápas nám hrubě nevyšel, je potřeba do dalších utkání zabrat na všech postech. Jediným pozitivem tohoto utkání je začlenění velmi mladých dorostenek Kupcové, Tučkové a Konvalinové do kádru, kde si tyto odbyly své první prvoligové minuty. Utkání řídil p. rozhodčí P. Jančík. Další zápas sehrajeme opět na domácím hřišti, a to v neděli 3. 9. s nováčkem soutěže TJ S. Podlázky.

Kupková Markéta – Fišerová Ludmila

Štefková Saša – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Horáková Václava – Nejmanová Barbora

Chmelíková Veronika (5) – Kotlářová Petra (4) – Hamanová Lucie (3) – Tučková Aneta (3) – Rydlová Aneta (1) – Konvalinová Denisa

Trenér: Zimla Kamil