V prvním kole dalšího ročníku 1. ligy národní házené mužů nastupujeme s jasným cílem. Nechat „vyhrát“ naše mladé hráče a zároveň i pokusit se udržet 1. ligu do dalších ročníků. Průběh prvního poločasu byl až do jeho konce hratelný. Stále jsme udržovali kontakt s hostujícím celkem, a to až do 18. minuty, kdy bylo utkání vyrovnané 7:7. Pak jsme již nedokázali udržet nastavené tempo a výpadek 10 minut nás stál udržení kontaktu se soupeřem a ve 26. minutě byl stav 7:9, v 28. minutě jsme upravili na 8:9, ale hostující celek na samém konci poločasu ještě upravil poločasový výsledek na 8:10.

Nástup do druhé části nám nevyšel podle našich představ a v 10. minutě jsme prohrávali již 9:13. Sice jsme ještě dokázali stáhnout vedení hostí v 18. minutě na 12:14, ale pak nás několik dalších neproměněných jasných šancí opět srazilo a hosté bezpečně navýšili v 19. minutě 12:16 a v 26. minutě již na 13:18. Do konce utkání pak hosté již kontrolovali průběh a jen se korigoval stav na konečných 16:20.

První utkání bez řádné letní přípravy a zatím i s týmem, kde je většina bez zásadních zkušeností se nám nevydařil, můžeme jen litovat spousty zahozených střel. Do dalších utkání jen doufám v poučení a i trochu více štěstí.

Rýdl Filip – Chmelík Martin

Marek Tomáš – Verner Josef – Marek Roman – Leugner Martin – Mikolášek Jiří – Červinka Miloš

Fišer Michal (8) – Marek Martin (3) – Linhart Jan (3) – Marek Lukáš (1) – Valtera Jan (1) – (Fišer Miroslav)

Trenér: Pavlík Tomáš

Vedoucí: Pavlíková Romana

_________________________________________________________________HOME