Třetí domácí zápas jsme sehráli v neděli 10.09.2017, hostili jsme západočeské družstvo, a to
TJ Přeštice, které vloni skončilo na 2. místě ligové soutěže. Nutno podotknout, že nám chyběly 3 hráčky základní sestavy, a že se hrálo za stálého deště. Ale podmínky byly stejné pro obě družstva. Od začátku se čekalo, že bude utkání velmi vyrovnané, což se také potvrdilo. Sice jsme se ujali vedení v první minutě 1 : 0, ale hosté hned v následující vyrovnali na 1 : 1. Takto vyrovnaný byl celý první poločas – 4. minuta 2 : 2, 12. min. 3 : 3 a 17. min. 5 : 5. V závěru poločasu se přeci jen jedno družstvo dostalo do vedení, ale byli to bohužel hosté, takže první půli jsme prohráli 6 : 7. Hned v úvodní minutě druhého poločasu vyrovnáváme skóre na 7 : 7, ale to je bohužel naposledy, kdy je stav zápasu vyrovnaný. Hosté nám. od tohoto okamžiku postupně odskakují ve skóre, a to tak v 7. minutě 8 : 11, v 16. min. 9 : 13
a ve 21. min. 9 : 13. Celé utkání nakonec prohráváme 11 : 16. I tak jsme v oslabené sestavě sehráli dobré utkání, které řídil p. Malý z Chomutova.

Kupková Markéta – Fišerová Ludmila

Macková Veronika – Štefková Alexandra – Pavlíková Lucie – Žižková Radka – Horáková Václava – Nejmanová Barbora

Chmelíková Veronika (6) – Tučková Aneta (5) – Kotlářová Petra – Zimlová Věra – (Konvalinová Denisa)

Trenér: Zimla Kamil

V neděli 17.09.2017 jsme hráli opět na domácím hřišti a to již počtvrté v řadě. Tentokrát jsme hostili družstvo ze severních Čech TJ Žatec. Od první minuty jsme šli do vedení, které se nám dařilo postupně navyšovat v průběhu celého poločasu. Bez větších problémů jsme zakončovali útočné akce a naopak hostující hráčky se jen velmi těžko prosazovaly přes naši obranu a skvěle chytající brankářku. V 8. minutě to je 4 : 1, v 17. min. 7 : 3, ve 23. min. 9 : 5. Do konce poločasu se průběh utkání moc nezměnil, takže v poločase vedeme 13 : 7. Jak první půle skončila, tak začala i druhá. Stále se nám dařilo v útoku, kde jsme bez problémů stříleli jednu branku za druhou, zato soupeřkám se stále nedařilo překonávat naši obranu, a když už se jim to povedlo, tak ztroskotaly na naší brankářce. To má za následek, že v 10. minutě už vedeme 20 : 10. Zápas se od tohoto okamžiku v podstatě jen dohrává. Po průběhu 16. minuta 22 : 12, 23. min. 26 : 14 vyhráváme utkání bez větších obtíží 26 : 16. Utkání řídil p. rozhodčí Doležal. Příští zápasy sehrajeme na hřištích soupeřů, a to v západních Čechách. V sobotu v Tymákově a v neděli v Plzni Újezdě.

Kupková Markéta – (Fišerová Ludmila)

Štefková Alexandra – Macková Veronika – Žižková Radka – Pavlíková Lucie –Horáková Václava

Kotlářová Petra (11) – Chmelíková Veronika (10) – Hamanová Lucie (4) – Rydlová Aneta (1) – Tučková Aneta – Konvalinová Denisa

Trenér: Zimla Kamil