V dalším víkendovém utkání jsme na našem hřišti hostili nováčka letošního ročníku SKNH Veselí n. M. (24.09.2017). Se soupeřem jsme se již dlouho nesetkali, tak se na počátku očekávalo vzájemné testování. První poločas byl po celý průběh velmi vyrovnaný a do 18. minuty i výsledkově 6:6. Až teprve potom jsme dokázali odskočit alespoň na rozdílovou branku a šli v 19. minutě do vedení 8:6. Toto malé vedení jsme ztratili v 26. minutě a opět bylo vyrovnáno 10:10. Naštěstí jsme rychle odskočili v 28. minutě na 12:10, ale hostům se ještě podařilo korigovat na poločasových 12:11.

Bylo jasné, že takto si hru nepředstavujeme a do druhé poloviny utkání jsme museli spoustu věcí změnit. To se i povedlo. Hned jsme získali několik míčů a ty rychle proměnili v rozdílové branky, v 8. minutě jsme vedli již 16:12. Až do 16. minuty jsme si udržovali náskok a vedli 20:15 a v 18. 21:16. Pak se bohužel projevila ještě nezkušenost našeho mladého útoku, který vypadl z tempa, hosté toho dokázali využít, postupně snížili až v 24. minutě na 21:19. Pak jsme již konečně skórovali a dovedli i utkání do vítězného konce v poměru 22:19. Vítězné utkání, které nám ukázalo zatím nezkušenost našeho týmu, ale i tak je nutné pochválit za celkový bojovný přístup. Utkání řídil Miloň Cígler.